ID УТОГ

Вітаємо з ювілейним днем народження!

Чим займається УТОГ

Один з найдосвідченіших голів обласних організацій УТОГ Володимир Васильович Балдига відзначає сьогодні свій 70-річний ювілей.

Хоча наразі святкування зовсім не на часі, хочемо передати йому слова привітання і подяки за сумлінну багаторічну працю.

1986 рік. ХVІІІ Львівська обласна звітно-виборча конференція УТОГ. Попередній голова обласної організації Ілля Самійлович Дінкевич пішов на заслужений відпочинок і делегати конференції одноголосно обрали нового керівника. Ним став Володимир Васильович Балдига, який працював старшим інженером з реабілітації Львівського ШП «Силует» УТОГ. До цього він працював на різних посадах і мав досвід роботи культмасовиком у Будинку культури УТОГ після закінчення Курсової бази УТОГ у 1973 році.

Колектив апарату облорганізації, який сформував Дінкевич, був компетентним, згуртованим, доброзичливим. Такі досвідчені працівники, як Маргарита Матульська, Вадим Магрилов, Маргарита Курганська, Микола Савченко та інші постійно підтримували молодого керівника, допомагали йому й обласна організація завжди була серед перших у здійсненні соціальної, організаційно-масової та культурно-масової роботи.

Для поповнення своїх знань у 1986 році Володимир Васильович вступив до політехнікуму Ленінградського відновлювального центру, який закінчив у 1989 році й здобув спеціальність «Правознавство та облік у системі соціального забезпечення» з присвоєнням кваліфікації «Юрист».

Ці знання дуже допомогли йому в роботі. Адже Львівська обласна організація УТОГ — найбільша в Західному регіоні України, яка має розгалужену мережу організацій і підприємств УТОГ.
Її колектив на чолі з Володимиром Васильовичем перебував у постійному пошуку нових форм роботи, турботах про зміцнення матеріально-технічної бази УТОГ і створення робочих місць для осіб з інвалідністю на підприємствах Товариства. Для більш ефективного працевлаштування глухих й отримання власних коштів для здійснення статутної діяльності, за ініціативи Володимира Васильовича при Львівській обласній організації УТОГ було створене колективне підприємство «Граніт». Його досвід став при нагоді іншим керівникам обласних організацій УТОГ, які також шукали шляхи поліпшення фінансового стану осередків УТОГ в умовах економічної нестабільності в країні.

Володимир Васильович завжди брав активну участь у громадському житті Товариства. З 1991 року він обирався членом президії Центрального правління УТОГ. Відповідально ставився до своїх обов’язків, виважено підходив до обговорення важливих питань, які розглядалися на засіданнях, очолював комісію з питань організаційно-масової та кадрової політики при президії ЦП УТОГ і за дорученням президії багато разів виїжджав в інші області України для проведення звітно-виборчих конференцій, перевірки скарг в облорганізаціях та на УВП УТОГ. Неодноразово в складі делегації УТОГ представляв наше Товариство на міжнародних заходах та конгресах ВФГ.

У складних умовах сьогодення В.В. Балдига продовжує здійснювати пошук шляхів та можливостей для надання всебічної допомоги і забезпечення соціального захисту не лише глухим людям, які мешкають на Львівщині, а й переселенцям з інших регіонів України, які шукають захисту від полум’я війни.

За вагомий особистий внесок у справу слухової, трудової і соціальної реабілітації осіб з інвалідністю зі слуху та у розвиток Товариства в цілому, В.В. Балдига неодноразово нагороджувався почесними грамотами президії Центрального правління УТОГ та Львівської обласної державної адміністрації. Він має звання «Почесний член Українського товариства глухих» (2001 рік), високі державні та урядові нагороди: у 1997 році йому вручено орден «За заслуги» ІІІ ступеня, а в 2008 році надано почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України». Крім того, у 2001 році його нагороджено дипломом «Кращий роботодавець УТОГ за 2000 рік».

Вельмишановний Володимире Васильовичу!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з ювілейним днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, тактовним, цілеспрямованим, налаштованим на пошук кращих шляхів. Успіху Вам і оптимізму, сили і енергії, стабільності і достатку, а також міцного здоров’я, щастя, любові рідних і близьких Вам людей!

Нехай кожен поворот подій у Вашому житті буде тільки на краще, нехай в діяльності завжди будуть прогнози на високий успіх і відмінний результат, нехай якнайшвидше настане день, якого ми всі дуже чекаємо — День нашої Перемоги!

З повагою
президія Центрального правління Українського товариства глухих,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
Рада директорів підприємств УТОГ,
Всеукраїнська рада ветеранів УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину