ID УТОГ

Зустріч та вітання з нагоди ювілею Київського фахового коледжу прикладних наук в ЦП УТОГ

Чим займається УТОГ

В Центральному правлінні УТОГ відбулася зустріч керівництва УТОГ та директорки Київського фахового коледжу прикладних наук Ганни Щуцької. Тривала співпраця УТОГ з Київським фаховим коледжем прикладних наук та спільне прагнення до створення належних умов для доступної гідної освіти та престижної і конкурентної професії особами з інвалідністю зі слуху в Україні завжди є приводом для зустрічей та обговорень досягнень і подальших проектів між партнерами.

На сьогодні в умовах війни у коледжі продовжують здобувати освіту 135 студентів з порушеннями слуху, з якими, починаючи з 1958 року, працюють професійні викладачі та перекладачі жестової мови.

Під час зустрічі обговорили виклики та перспективи освоєння нових напрямів підготовки спеціалістів, зокрема, для потреб підприємств та організацій Українського товариства глухих і всієї соціальної сфери.

Нещодавно коледж відзначив своє сторіччя від дня заснування з цієї нагоди голова УТОГ Ірина Чепчина вручила директору коледжу Ганні Щуцькій Подяку за особистий внесок у розвиток якісної та доступної освіти глухих, а також цінний подарунок - маршрутизатор, який було придбано за рішенням президії ЦП УТОГ з метою сприяння створенню належних умов для дистанційного навчання та комунікації студентів коледжу.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину