ID УТОГ

Беспрозванна В.О. Сумська обласна організація УТОГ

Діяльність УТОГ

УТОГ - найбільший поборник інтересів глухої людини

БЕСПРОЗВАННА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, голова Конотопської територіальної організації УТОГ

Чим займається в УТОГ?

Наша робота це щоденна праця на благо людей з порушеннями слуху. Це майже цілодобова соціально-побутова, реабілітаційна, психологічна, культурно-масова, інформаційна робота з ними. Адже УТОГ для них – це другий дім, куди можна прийти за підтримкою та допомогою.
В системі УТОГ працюю 16 років.

Про тих, з ким працює

Глухі люди - вони різні, з ними ніколи не буває сумно. Серед них є багато людей талановитих, працьовитих, наполегливих. У них можна багато чого навчитися

Чому працює в УТОГ?

Я працюю в УТОГ, тому що ця організація є найбільшим поборником інтересів нечуючої людини, захищає і примножує надбання самобутньої культури глухих.

Хто надихає?

Мене, як голову ТО та перекладача жестової мови, надихають самі нечуючі, вони заряджають позитивом, життєлюбством, позитивною енергетикою і надією на краще майбутнє.

Життєве кредо

Моє кредо можна висловити словами з вірша Ліни Костенко: "На світі можна жить без еталонів.

Про нагороди

Найвищою нагородою, особисто для мене, є повага моїх підопічних. Все інше теж приємне. Почесна грамота від ГО «Сумська обласна організація УТОГ», 2018 рік, подяки від Конотопського УВП УТОГ, 2019 і 2018 рік, грамота від УСЗН Конотопської міської ради, 2019 рік, та Подяка від Конотопського міського голови, 2012 рік.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину