ID УТОГ

Безпека осіб з інвалідністю в мегаполісі

Діяльність УТОГ

6 липня 2021 року, на запрошення Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Л. Петрівської, працівники Центрального правління УТОГ та Київської організації УТОГ взяли участь у заході для людей з інвалідністю «Безпека в мегаполісі. Протидія домашньому насильству», яку організував Київський міський Центр соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів спільно з представниками Управління патрульної поліції м. Києва у приміщенні Центру публічної комунікації та інформації.

Спікери: старші інспектори відділу зв’язку з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції капітани Лідія Занюк і Микола Полюхович розповіли про правила дорожнього руху, а саме про пересування на кріслах колісних для осіб з інвалідністю, правила паркування машини, яка має автомобільний знак, що водій — особа з інвалідністю, та інші правила, а також коротко проінформували, що таке домашнє насильство, які є його види і як йому запобігти за допомогою патрульної поліції.

Також виступила заступник директора Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству Вікторія Кутілова, яка коротко розповіла про Центр та підтримку особам, постраждалим від насильства.

Згадувалося також про надання допомоги особам з інвалідністю по слуху за допомогою онлайн перекладу жестовою мовою.

Власна інформація
Фото П. Моргунова

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину