Поважну ювілейну дату 12 червня відзначає колишня директорка Житомирського УВП УТОГ, Почесна членкиня УТОГ Людмила Станіславівна ГЕРАСИМЧУК.
На наше підприємство вона прийшла у 1975 році, маючи вже значний досвід роботи у швейній промисловості. Після закінчення десятирічки в Житомирі, куди Людмила переїхала з рідного Дзержинського району, вона працювала швачкою на Житомирському овчинно-шубному заводі. Як здібну та відповідальну робітницю, її 1961 року направили на навчання до Київського технологічного Інститут легкої промисловості. Роки навчання в інституті пролетіли швидко, і 1966 року, отримавши кваліфікацію інженера-конструктора-технолога швейного виробництва, Людмила прийшла на Житомирську швейну фабрику № 1, яка пізніше була перейменована на швейне об'єднання «Полісянка». Тут вона пройшла шлях від лаборантки швейної дільниці до головної інженерки об'єднання.
Як досвідчену і здібну організаторку, Людмилу Станіславівну рекомендували на посаду директора Житомирського УВП УТОГ і з 1 червня 1975 року вона стала керівницею цього підприємства. Людмила Станіславівна всією душею полюбила колектив, і всі роки роботи надавала глухим працівникам УВП усебічну допомогу і підтримку. Вона не лише зберегла всі кадри, які були до її приходу, але постійно дбала про поповнення підприємства молодими перспективними спеціалістами, виділяла кошти на їх навчання у закладах вищої освіти, на підвищення кваліфікації. Щороку на УВП набирали групу з 10—15 випускників спецшкіл-інтернатів, які проходили виробниче навчання.
Коли Людмила Станіславівна прийшла на підприємство, асортимент продукції, що випускався тут, складався з ватних штанів, курток та дитячих виробів для новонароджених. У 1976 році директорка запропонувала перейти на пошиття спецодягу. Це питання обговорювалося на загальних зборах, і колектив підтримав її пропозицію. Л.С. Герасимчук була доброю організаторкою і це позначилося на результатах — у найкоротший час було освоєно пошиття спецкостюмів, продуктивність праці зросла, покращилася якість пошиття виробів.
Дбали на УВП і поліпшення житлових умов працівників: у 1978 році працівники підприємства відсвяткували новосілля у новому будинку.
Після розвалу Союзу та втрати ринків збуту Людмила Станіславівна в найкоротші терміни зуміла перебудувати роботу підприємства УТОГ на пошиття нової продукції, знайшла партнерів з американських фірм і налагодила з ними співпрацю. Нелегко було спочатку, адже довелося працювати з новими матеріалами, але, завдяки закупці сучасного швейного обладнання та мобілізації всіх працівників на пошиття широкого асортименту виробів підвищеного попиту, підприємство успішно впоралося з поставленими завданнями.
На заслужений відпочинок Людмила Станіславівна пішла у 2004 році, передавши підприємство своєму наступникові — О.П. Єфимовичу.
За багаторічну трудову діяльність й активну громадську позицію Людмилу Станіславівну нагороджено медалями «За доблесну працю» і «Ветеран праці», вона має звання «Відмінник УТОГ» та «Почесний член УТОГ», нагороджена Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України, почесними грамотами президії ЦП УТОГ та УРК профспілок.
Л.С. Герасимчук завжди брала активну участь у громадському житті. Була членкинею правління і президії Житомирської облорганізації УТОГ, членом Ради директорів підприємств УТОГ. І сьогодні Людмила Станіславівна не втрачає зв'язку з УВП, а працівники підприємства та облорганізації УТОГ завжди з теплотою згадують роки її роботи в нашому Товаристві.