ID УТОГ

День вчителя у Київському фаховому коледжі прикладних наук

Діяльність УТОГ

Київський фаховий коледж прикладних наук (відомий в народі як Київський коледж легкої промисловості) вже понад 62 роки готує професіоналів своєї справи з числа осіб з порушеннями слуху, створюючи можливості успішної реалізації глухими особами себе через отримані фахові знання та спеціальність. Десятиліття плідної співпраці зробили Київський фаховий коледж прикладних наук та Українське товариство глухих надійними партнерами.  Особливо така співпраця посилилася з моменту очолення закладу Ганною Володимирівною Щуцькою, яка глибоко занурилася в сферу освіти осіб з порушеннями слуху та за час своєї роботи створила і продовжує створювати всі умови для отримання  якісної освіти особами з порушеннями слуху. У підготовці спеціалістів з порушеннями слуху бере участь високопрофесійна команда викладачів та перекладачів жестової мови Коледжу. Саме цей факт, а також нещодавнє відзначення Коледжем 90-ї річниці від свого заснування стало приводом привітати професійний колектив з Днем вчителя головою Українського товариства глухих Іриною Чепчиною та заступниками голови Тетяною Кривко і Сергієм Котельянцем, який, до речі, є випускником Коледжу.

І.І. Чепчина разом з своїми заступниками вручила Подяку Українського товариства глухих директору Коледжу Г.В. Щуцькій, а також Почесні грамоти президії Центрального правління УТОГ викладачам, перекладачам жестової мови та спеціалістам, які безпосередньо здійснюють організацію якісного освітнього процесу осіб з порушеннями слуху.

Яскравим доповненням урочистого заходу, на запрошення директора Коледжу Г.В. Щуцької, стали виступи акторів театру «Райдуга» Культурного центру УТОГ, які майстерно виконали жестовою мовою «Гімн України», закликали до нових звершень композицією у виконанні Володимира Коваля жестовою мовою пісні гурту «Мандри» -  «Не спи моя рідна земля», захопили всіх присутніх чуттєвою хореографічною композицією «Така як ти» гурт «Океан Ельзи» у виконанні жестовою мовою Ігорем Маліком та задали драйву при виконанні жестовою мовою студентом Коледжу Богданом Феденко гімну Києва - «Як тебе не любити, Києве мій!» 

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину