ID УТОГ

Діяльність Харківської облорганізації УТОГ у квітні-червні 2020 року

Діяльність УТОГ

В усіх територіальних організаціях УТОГ Харківської обласної організації УТОГ протягом квітня - травня 2020 року проводилась активна робота із забезпечення членів УТОГ медичними масками, які були виділені благодійно Харківською міською владою.

Малозабезпеченим членам УТОГ, ветеранам Харківської ТО УТОГ і Бахмутської ТО УТОГ, були надані продуктові набори від магазинів АТБ і «Дигма». Ці набори були виділені територіальними центрами за місцем проживання осіб з порушеннями слуху. Завдяки тісній співпраці УТОГ з територіальними центрами члени нашого Товариства похилого віку були забезпечені продуктами харчування.

Для членів УТОГ, які самостійно не могли отримати продуктовий набір, було організоване відвідування вдома.

17 квітня 2020 року на Харківському УВП № 2 УТОГ відбулося освячення пасхальних кулічів. У заході взяла участь голова Харківської обласної організації УТОГ О.В. Яковлєва. Освячення проводив батюшка Благовіщенського собору, який володіє жестовою мовою. Працівники підприємства УТОГ залишилися задоволені, що мали змогу освятити кулічі та поспілкуватися з батюшкою.

1 червня 2020 року перекладач жестової мови Старобільської ТО УТОГ — ветеран УТОГ Любов Григорівна Позднякова відзначила свій 85-річний ювілей. Голова Старобільської ТО УТОГ В.О. Бик разом з активом ТО УТОГ тепло привітали ювілярку вдома. Нарис про Любов Григорівну і привітання їй були направлені до газети «Наше життя» УТОГ для публікації.

4 червня 2020 року на Харківському УВП № 2 УТОГ відбувся тематичний захід, приурочений до 87-річчя від дня створення УТОГ. З вітальним словом до працівників підприємства УТОГ звернулися голова Харківської обласної організації УТОГ О.В. Яковлєва і директор підприємства В.Ю. Приходько. Виконувач обов'язків голови Харківської ТО УТОГ В.С. Мусатов, який тривалий час перебував за кордоном, поділився враженнями від перебування в Греції, розповів про спілкування з глухими в цій країні. Також голова обласної організації УТОГ розповіла про електронну систему ID УТОГ.

15 червня 2020 року в приміщенні Бахмутської ТО УТОГ відбувся міський чемпіонат з шахів серед осіб з порушеннями слуху. За їхніми підсумками серед чоловіків 1 місце посів О. Гавриліченко, 2 місце — В. Громовий, 3 місце — В. Кравцов. Серед жінок на 1 місці Г. Бондрівська, на 2-му — Т. Супоніна, на 3-му — Т. Громова. Переможці отримали грамоти від Донецького регіонального центру «Інваспорт».

24 червня 2020 року в приміщенні стадіону «Металіст» відбулися міські змагання з дартсу серед членів Бахмутської ТО УТОГ. У змаганнях взяли участь 10 жінок і 5 чоловіків. Перше місце серед чоловіків посів С. Шапошников, 2 місце — В. Громовий, 3 місце —Р. Ступак. Серед жінок 1 місце посіла Т. Цимбаленко, 2 місце —Т. Громова, З місце — Г. Кулик Переможці були відзначені грамотами Донецького регіонального центру «Інваспорт».

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину