ID УТОГ

Діяльність Хмельницької обласної організації УТОГ за І півріччя 2020 року

Діяльність УТОГ

У зв'язку з карантином, Хмельницька обласна організація УТОГ та її структурні підрозділи працювали у дистанційному режимі.

Членам УТОГ надавалась інформація про перебіг карантину в Україні та в м. Хмельницькому, про дотримання карантинних заходів, організовувалася допомога в придбанні масок, в реєстрації ID УТОГ.

Також спільно з працівниками ТО і БК УТОГ надавалася допомога у вигляді продуктових наборів для малозабезпечених членів УТОГ, а саме людям похилого віку, одиноким і малозабезпеченим.

У червні місяці Хмельницькою обласною молодіжною радою УТОГ було організовано змагання з ловлі риби в с. Велика Слобідка Кам'янець-Подільського району. Активісти ТО УТОГ організували пікнік для учасників змагань.

У Кам'янець-Подільській ТО проводились політінформації, бесіди про коронавірус і його наслідки у режимі онлайн зі всіма, хто звертався з питань запровадженого карантину.

В Дунаєвецькій ТО УТОГ проведено 27 заходів з організаційно-масової та культурно-масової роботи. У зв'язку з карантином, всі заходи проводились в дистанційному режимі. Серед них - різноманітні культурно-масові заходи, у тому числі:

- 7 заходів до державних та народних свят;
- фотовиставки виробів художньо-прикладного мистецтва “Великдень іде — радість несе”, “А моя пасочка найкраща” і “Пасхальний декор”; - фотоконкурси “Творчий Великдень”, “Вишиванка єднає нас” (спільно з Шепетівською ТО УТОГ), “Сміх подолає коронавірус”, “Мій домашній улюбленець”;
- фотоконкурс для чоловіків “Моє хобі”;
- фотоконкурс для жінок “Моя цвітуча краса”, “Пані кухарка”, “Пан кухар”, “Мій пікнік”, “Мої подорожі по містам і селам України”, “Мої закордоні подорожі”;
- багато інших.

Проводилась вікторина “Що ти знаєш про УТОГ” для членів Дунаєвецької ТО УТОГ.

9 травня 2002 року у Дунаївцях проведено захід - відкриття Дошки пошани “Наша гордість” в честь Луппу Ганни Григорівни до Дня Матері та вручення посмертно Сертифікату за встановлення нею рекорду УТОГ серед членів УТОГ — осіб з порушеннями слуху, яка народила і виховала 10 (десять) дітей і у 1973 році отримала почесне звання “Мати-героїня”.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину