ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Діяльність Львівської обласної організації УТОГ за 2 квартал 2020 року

Діяльність Львівської обласної організації УТОГ за 2 квартал 2020 року

Діяльність УТОГ

З 2011 року Любомир Мостовий працює з дітьми школи, проводить катехизацію, підготовку дітей до урочистого Причастя (за бажанням батьків), духовно-відпочинкові поїздки та прощі, майстер-класи, театральні постановки, перший та останній дзвоники, освячував підрозділ ОСКЦ св. Антонія.

Любомир Петрович спілкується жестовою мовою, володіє організаторськими здібностями, високими професійними знаннями та навичками, ініціативний, не зупиняється перед труднощами, наполегливий. А найважливіше – сповнений бажанням та рішучістю зробити все можливе для розвитку і створення сучасної школи Марії Покрови.

Колектив школи Марії Покрови І-ІІІ ступеня для дітей з порушеннями слуху, учні, батьки, педагоги спеціальних шкіл та НРЦ України, Львівська обласна організація УТОГ, друзі школи та небайдужі до проблем нечуючих людей, висловлюють свою підтримку кандидату на посаду директора школи Л.П.Мостовому.

Львівська обласна державна адміністрація провела конкурс на посаду директора школи Марії Покрови. Конкурс складався з 3 етапів: письмовий, презентація та співбесіда. По результатам конкурсу переміг отець Любомир Мостовий.

14 травня 2020 року в приміщенні Львівського Центрі культури та дозвілля УТОГ члени УТОГ Львівської ТО УТОГ отримали продуктові набори членам Львівської ТО УТОГ за рахунок коштів управління праці м. Львова.

25 червня 2020 року в Львівському ЛОЦКіД УТОГ продовжено надавати продуктові набори членам УТОГ Львівської ТО УТОГ та допомогу їх у реєстрації ID УТОГ.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину