ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Коваленко Л.В. Кіровоградська обласна організація УТОГ

Коваленко Л.В. Кіровоградська обласна організація УТОГ

Діяльність УТОГ

УТОГ став для мене моєю сім'єю і другою домівкою

Коваленко Людмила Володимирівна - голова правління Кропивницької ТО УТОГ

Про роботу

В УТОГ я працюю з 1984 року. За фахом — культпрацівник, тому більше 20 років працювала в Будинку культури директором та інструктором з культурно-масової роботи. У 2010 році обрана головою Кропивницької ТО УТОГ. Основна діяльність — це організаційна робота, проведення загальних зборів, засідань членів правління, залучення людей з порушеннями слуху до вступу в УТОГ, сприяння їм у працевлаштуванні, надання допомоги у вирішенні соціально-побутових питань. Також займаюся організацією культурної програми відпочинку: неодноразово ми з членами УТОГ їздимо на екскурсії, проводимо розважально-ігрові програми, вечори відпочинку. Веду інформаційно-роз'яснювальну роботу: це проведення бесід, політінформацій та різних тематичних вечорів.

Про тих, з ким працює

Моя робота полягає в основному в спілкуванні з людьми, у яких є порушення слуху. Люди звертаються до мене щодня — різні за віком, зі своїми поглядами на життя і зі своїми проблемами. Тому до кожного треба знайти індивідуальний підхід і максимально надати потрібну соціальну допомогу. Члени УТОГ приходять в територіальну організацію порадитися навіть у вирішенні сімейних справ, тому іноді приходиться мирити сімейні пари та давати поради. Багато уваги треба приділяти людям старшого віку, бо деякі з них не вміють написати заяву або порахувати комунальні платежі. Часом відчуваю себе і мамою і татком по відношенню до наших відвідувачів, бо вирішую чужі проблеми і несу велику відповідальність за їх виконання. З нечуючою молоддю працювати набагато легше, бо вони володіють Інтернетом, активно беруть участь у різних всеукраїнських конкурсах , вільно можуть пересуватися Україною та часто виїздять за кордон, тому світогляд у них набагато більший, що дає можливість швидше розуміти один одного.

Про УТОГ

УТОГ за всі мої трудові роки став для мене моєю сім'єю і другою домівкою. Іншої роботи я просто не знаю, бо вже 35 років служу нечуючим людям.

А надихають мене на роботу самі члени УТОГ, бо приємне відчуття, коли сама радію за добре виконану справу, коли людина пішла задоволена і з усмішкою на обличчі.

Про нагороди

За свою роботу в УТОГ неоднаразово була нагороджена грамотами. Остання моя нагорода — це Почесна грамота президії Центрального правління УТОГ від 27 березня 2018 року.

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину