ID УТОГ

Нарада в КМУ 26 серпня 2020 року

Діяльність УТОГ

26 серпня 2020 року в Будинку Уряду пройшла нарада з питань освіти осіб з особливими освітніми потребами в умовах карантину, яку провела Урядова Уповноважена з прав осіб з інвалідністю Баранцева Тетяна.

Про важливість цього заходу свідчили присутні гості з Міністерства освіти і науки України; Інституту спеціальної педагогіки і психології ім. М. Ярмаченка НАПН України; Університету менеджменту освіти НАПН України: ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю»; Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; батьківського комітету дітей з інвалідністю.

Жестовий супровід був здійснений Татаріновою Інною, начальницею одного з відділів Центрального правління УТОГ.

Після виступу Сушкевича Валерія, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, про наявність проблем, що виникли в процесі дистанційного навчання для широкого загалу дітей та дітей з різними нозологіями, зокрема, - розпочалося предметне обговорення з пропозиціями шляхів та механізмів усунення/розв’язання проблем.

Як представник УТОГ про проблеми у сфері освіти глухих дітей в процесі дистанційного навчання в умовах карантину  виступила автор цієї інформації. Нею було чітко перераховано і висвітлено суттєві проблеми і подано конкретні пропозиції щодо усунення кожної проблеми. Також згадано про внесок УТОГ у розробці відеоконтенту для дітей з порушеннями слуху, до якої були залучені фахівці з відділу навчання жестової мови Інституту спеціальної педагогіки і психології ім. М. Ярмаченка НАПН України та глухих педагогів загальноосвітніх спеціальних шкіл України.

На нараді було створено робочу групу, яка розпочне роботу з подолання освітніх бар’єрів, які проявилися чітко власне під час дистанційного навчання в умовах карантину, та які мають якісно вплинути на процес навчання в звичайних умовах.

Адамюк Наталія,
старший науковий співробітник
відділу навчання жестової мови
Інституту спеціальної педагогіки і психології
В КМУ ім. М.Ярмаченка НАПН України

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину