ID УТОГ

Наші щирі вітання з чудовим ювілеєм!

Діяльність УТОГ

Золоту ювілейну дату відзначає 30 жовтня директорка Спеціального проєктно-конструкторсько-технологічного бюро УТОГ Тетяна Юріївна ЗАХАРЧЕНКО.

До призначення на посаду директорки у 2009 році Тетяна Юріївна десять років працювала на цьому підприємстві бухгалтеркою і головною бухгалтеркою. Вона з дитинства знає жестову мову глухих, тому мати справу з людьми, які мають порушення слуху, для неї звично.

За освітою Тетяна Юріївна – економістка з обліку та аудиту, закінчила у 1999 році Київський державний торговельно-економічний університет.

Очолює вона роботу підприємства, яке має унікальну виробничу структуру, поєднуючи кілька напрямів діяльності: поліграфію, швейне виробництво і металообробку. Це допомагає СПКТБ триматися на плаву у складні часи відсутності замовлень і загальної економічної нестабільності. Хоча така різноплановість додає складнощів в організації робочих процесів за абсолютно різними технологіями, Тетяна Юріївна й очолюваний нею колектив своєю невтомною працею доводять, що все можна успішно подолати.

У пошуках замовлень тісно співпрацює Тетяна Юріївна з місцевою владою, шукає шляхи співпраці та кооперування з іншими підприємствами та комерційними структурами.

Для залучення до роботи молодих кадрів на СПКТБ організовують екскурсії та  виробничу практику для учнів і студентів, зокрема тут тісно співпрацюють з Київським фаховим коледжем прикладних наук та іншими закладами освіти. Налагоджені плідні контакти СПКТБ і з Київською організацією УТОГ, особливо у пошуку працівників на вакантні посади і в організації дозвілля працівників підприємства.

Дбають на СПКТБ і про соціальний захист працівників з інвалідністю зі слуху і морально-психологічний клімат в колективі. Недаремно тут плідно діяла своя художня самодіяльність, а у підготовці цікавих вистав і концертів талановиті працівники завжди мали безумовну підтримку директорки.

За багаторічну сумлінну працю в Українському товаристві глухих, вагомий особистий внесок у реалізацію питань соціального захисту осіб з порушеннями слуху й успішну реалізацію виробничих завдань Тетяна Юріївна Захарченко нагороджена Подякою Міністерства соціальної політики України, відомчою відзнакою УТОГ «За заслуги», почесними грамотами президії Центрального правління УТОГ та державної адміністрації м. Києва, Подякою київського міського голови.

У нинішній непростий час воєнного протистояння, під обстрілами і повітряними тривогами, очолюваний Тетяною Юріївною колектив продовжує стійко долати труднощі і працювати на нашу спільну перемогу.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину