ID УТОГ

Наші щирі вітання зі славним ювілеєм, дорога Галино Василівно!

Діяльність УТОГ


4 квітня 2021 року відзначає ювілейний день народження голова Вінницької обласної організації УТОГ Галина Василівна Дяченко.

У ці нелегкі, але водночас святкові для Вас дні посилаємо свої найщиріші побажання здоров’я і від багатьох друзів і колег з усіх куточків України, від усього Українського товариства глухих щиро й сердечно вітаємо Вас із ювілейною датою!

Знаємо Вас не один десяток років — і завжди Ви були поруч з глухими людьми, самовіддано допомагаючи та підтримуючи їх. Тривалий час Ви працювали з колишньою головою Вінницької обласної організації УТОГ Василиною Тихонівною Крикливою, бувши її вірною помічницею і перекладачкою. Накопичивши неоціненний фаховий досвід і вміння працювати з людьми, Ви десять років тому перейняли від неї як естафету цю непросту і важливу місію допомоги глухим людям міста й області, й надалі спрямовуючи зусилля свого колективу на вирішення важливих соціальних завдань, які стоять перед нашою громадською організацією.

І хоча зараз довелося Вам зробити вимушену перерву в роботі, віримо, що незабаром все буде гаразд і Ви знову будете досягати подальших успіхів у реалізації всіх Ваших планів і задумів! Щиро бажаємо Вам цього!

Нехай Господь підтримує Вас і посилає сили на швидке одужання, а надалі — дарує міцне здоров'я. Хай поруч з Вами завжди будуть добрі, щирі й віддані справі люди, а любов і ласка рідних і близьких зігрівають Вас на довгому життєвому шляху.

З повагою президія Центрального правління Українського товариства глухих,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
Рада директорів підприємств УТОГ,
колективи Вінницької обласної організації УТОГ,
ОБК і ТО УТОГ області, Вінницького УВП УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину