ID УТОГ

Наші сердечні привітання ювіляру!

Діяльність УТОГ
17 квітня відзначає 50-річний ювілей директор Київського дослідно-виробничого підприємства «Контакт» УТОГ, член президії ЦП УТОГ Володимир Миколайович ЗЮБІН.

Наразі зовсім не на часі будь-які святкування, але ця ювілейна дата є чудовою нагодою гідно відзначити ювіляра і щиро подякувати йому за сумлінну багаторічну працю й активну громадську позицію.

Трудову діяльність в Українському товаристві глухих Володимир Миколайович розпочав у жовтні 2003 року на посаді директора Луганського виробничого підприємства «Восток» УТОГ. Завдяки вмілим і рішучим крокам молодого керівника на підприємстві було не лише зупинено падіння виробництва, а значно збільшились його обсяги, ліквідована заборгованість з заробітної плати.

Для забезпечення постійною роботою працівників з інвалідністю зі слуху директор постійно проводив пошук нових напрямів роботи, освоєння рентабельних видів продукції. На підприємстві було створено цех з виробництва навчальних та офісних меблів, столярних виробів, де були працевлаштовані особи з інвалідністю зі слуху.

Проте у зв’язку з трагічними подіями, які відбулися у східних регіонах України, у лютому 2016 року В.М. Зюбін був переведений директором Київського дослідно-виробничого підприємства «Контакт» УТОГ.

На новій посаді він знову проявив себе як цілеспрямований, енергійний керівник, який володіє сучасними методами управління, завдяки чому зробив вагомий внесок як у розвиток підприємства, так і Товариства в цілому. Такі притаманні йому яскраві ділові якості як творчий підхід до справи та наполегливість у досягненні мети допомогли в найкоротший термін вивести підприємство з кризового стану та перетворити його у виробництво, яке стало одним із передових у системі УТОГ.

Не зупиняючись на досягнутому, Володимир Миколайович й надалі вживає рішучі заходи для збільшення обсягів випуску конкурентоспроможної високорентабельної продукції, раціонального використання наявної матеріальної бази та майна, постійно дбає про поліпшення умов праці, розв’язує соціальні питання нечуючих працівників. З його приходом на Київське ДВП «Контакт» УТОГ це підприємство після постійних збитків, які мало раніше, зараз є основним донором бюджету нашого Товариства для фінансування діяльності непромислової сфери в умовах відсутності державної підтримки, що вкрай важливо для надання належної підтримки глухих осіб у найскладніших умовах повномасштабної війни та належного соціального захисту осіб з інвалідністю зі слуху.

Своєю наполегливою працею і важливими кроками з реалізації статутних завдань УТОГ В.М. Зюбін здобув заслужений авторитет та повагу не лише у своєму колективі, а й у Товаристві в цілому: на ХІХ з'їзді УТОГ його обрано до складу Центрального правління УТОГ, він є членом президії Центрального правління УТОГ.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення і високий професіоналізм Володимир Миколайович неодноразово нагороджувався почесними грамотами президії ЦП УТОГ, відомчою відзнакою УТОГ «За заслуги», йому винесена Подяка Міністерства праці та соціальної політики України, а у 2008 році він нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

У складних умовах сьогодення В.М. Зюбін продовжує здійснювати пошук шляхів та можливостей для виконання складних завдань, які стоять не лише перед очолюваним ним підприємством, а й для надання всебічної допомоги глухим людям і забезпечення їх соціального захисту під час воєнного лихоліття.

Вельмишановний Володимире Миколайовичу! Шлемо Вам наші сердечні привітання з нагоди славного полудня віку і щиро бажаємо, щоб все, що Ви задумали, здійснилося і щоб Ви успішно подолали всі перепони і домоглися поставлених цілей! Нехай кожен поворот подій у Вашому житті буде тільки на краще і якнайшвидше настане день, якого ми всі дуже чекаємо — День Перемоги над ненависним ворогом. Хай Ваша завзятість, наполегливість і відповідальний підхід до роботи допомагають Вам бути завжди на висоті. Бажаємо Вам сміливо крокувати вперед і вести за собою колектив, домагатися безумовного успіху, щоб удача ніколи не покидала Вас і кожен прожитий день приносив лише позитивні новини й вагомі здобутки. З повагою президія Центрального правління Українського товариства глухих, Рада директорів підприємств УТОГ, Рада голів обласних організацій УТОГ, президія правління Київської організації УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину