ID УТОГ

Незламності духу, сил і оптимізму!

Діяльність УТОГ

Чудовий ювілей відзначає 4 липня директор Рівненського навчально-виробничого підприємства УТОГ Віктор Павлович МАТКОВ. Під його вмілим керівництвом підприємство у нинішній непростий воєнний час працює стабільно, виконуючи не лише виробничі, а й соціальні функції та надаючи всебічну підтримку особам з інвалідністю зі слуху.

Розпочавши свою роботу в Українському товаристві глухих у серпні 2014 року на посаді менеджера Рівненського НВП УТОГ, вже у квітні 2015 року Матков був призначений директором цього меблевого підприємства. Віктор Павлович прийшов на НВП, вже маючи значний життєвий і професійний досвід, який допоміг йому впевнено взяти на себе вирішення багатьох складних питань, з якими в останні роки стикаються виробничники, особливо ті, що працюють у меблевій галузі.

Як зазначає Віктор Павлович: "Зараз не час думати про надприбутки, зараз завдання — втриматися», і у прагненні зберегти підприємство і його колектив він велику увагу приділяє пошуку замовлень. Завдяки невтомній праці директора і очолюваного ним колективу якісні меблі від Рівненського НВП УТОГ знають не лише в області, а й далеко за її межами, в тилу і на фронті. В його асортименті мирна продукція: меблі для квартир та офісів, шкільні парти та м’які меблі для відпочинку і цілком зрозуміло, що знайти зараз замовників дуже непросто, але Віктор Павлович не втрачає надії на краще.

З початком повномасштабної війни знову на перший план вийшла соціальна складова у роботі підприємства: його гуртожиток став надійним прихистком для глухих людей, які вимушені були покинути рідні домівки, рятуючись від ворожої навали. Створення у гуртожитку належних побутових умов і забезпечення першочергових потреб переселенців теж є постійною турботою директора.

Віктор Павлович попри всі негаразди сьогодення не втрачає віри в нашу спільну перемогу. Тож у ювілейний день народження хочемо щиро привітати ювіляра і побажати йому не лише самому зберігати оптимізм і наснагу до праці, а й спрямовувати на це свій колектив.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину