ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Новосілля в Шосткинській територіальній організації УТОГ

Новосілля в Шосткинській територіальній організації УТОГ

Діяльність УТОГ

Створення умов для забезпечення належної роботи з глухими на місцях - одне з пріоритетних завдань в УТОГ у співпраці з державою та, особливо, з народними депутатами.

В недалекому 2017 році завдяки участі народного депутата України Ігоря Федоровича Молотка УТОГ та УТОС змогли отримати додаткову фінансову підтримку на виплату заробітної плати своїм працівникам.

І.Ф. Молоток постійно підтримує Шосткинську територіальну організацію УТОГ в Сумській області, члени УТОГ якої гостро потребували власного приміщення для організації роботи. Центральним правлінням УТОГ віднайдено та виділено кошти на придбання приміщення площею 107 квадратних метрів, яке було вподобано членами УТОГ Шосткинської ТО УТОГ на чолі з головою Світланою Вікторівною Авіленко. Обране приміщення потребувало ремонту та облаштування. Це все зроблено завдяки спонсорській підтримці та організованій роботі колективу членів УТОГ, які власними зусиллями зробили ремонт та підготували новопридбане приміщення для прийому громадян з порушеннями слуху Шосткинської ТО УТОГ. Також за підтримки народного депутата України І.Ф. Молотка для Шосткинської ТО УТОГ було придбано стільці та телевізор.

На відкриття нового облаштованого приміщення Шосткинської ТО УТОГ прибули голова УТОГ Ірина Чепчина разом із заступниками Тетяною Кривко, Віктором Шевчуком та Сергієм Котельянцем, а також народний депутат України Ігор Молоток, депутати міської ради міста Шостка та інші, причетні до даної події, особи.

Прикрасили перерізання червоної стрічки для всіх, хто навідався на таке незвичайне свято, концертною програмою від Сумського обласного будинку культури УТОГ. Стрічку перерізано, нове приміщення Шосткинської ТО УТОГ урочисто відкрито. Тож хочеться побажати ШосткинськійТО УТОГ процвітання і розвитку, впевненості у світлому майбутньому для здійснення щоденної кропіткої роботи соціального захисту осіб з порушеннями слуху.

На свято до Шостки завітали працівники Конотопського УВП УТОГ, а також працівники Сумської обласної організації УТОГ.

 
i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину