ID УТОГ

Обірвався життєвий шлях...

Діяльність УТОГ
Обірвався життєвий шлях...

6 жовтня надійшла сумна звістка з Одеси: на 86 році життя обірвався життєвий шлях Почесного члена УТОГ, колишнього директора Одеського ВО «Електрик» УТОГ Василя Степановича ЧЕБОТАРЯ.

На підприємство УТОГ він прийшов у 1962 році, після втрати слуху внаслідок автомобільної катастрофи. Починав обліковцем, далі працював на інженерних посадах, одночасно з роботою здобув вищу технічну освіту, закінчивши у 1968 році Одеський політехнічний інститут за спеціальністю інженера-механіка.

На посаду директора ВО «Електрик» В.С. Чеботар був затверджений у 1987 році, але невдовзі через погіршення стану здоров'я перейшов працювати заступником директора з навчально-виховної роботи.

У 1992 році Василь Степанович знову був призначений виконувачем обов'язків директора Одеського ВО «Електрик» УТОГ і цього ж року був затверджений на цій посаді.

В.С. Чеботар проводив активну громадську роботу, був членом Центрального правління УТОГ, багато років входив до складу президії ЦП УТОГ та керівних органів Одеської обласної організації УТОГ.
За сумлінну працю й активну громадську позицію
Василь Степанович був нагороджений орденом «Знак Пошани», медалями «За доблесну працю» i «Ветеран праці", почесними грамотами ЦП УТОГ та Одеської обласної організації Товариства. Відзначений вищою нагородою Товариства – званням «Почесний член УТОГ».

На заслужений відпочинок Василь Степанович вийшов у 1998 році. Навесні ми вітали його з ювілеєм, бажаючи, попри всі негаразди сьогодення, ще пожити і порадіти життю, але раптово обірвалася довга стежина його життя...

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Василя Степановича з приводу такої тяжкої втрати. Вічна йому пам'ять...

Президія Центрального правління Українського товариства глухих,
Рада директорів підприємств УТОГ,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
президія правління Одеської організації УТОГ,
керівництво і колектив Одеського ВО «Електрик» УТОГ,
Всеукраїнська та Одеська ради ветеранів УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину