ID УТОГ

Отримано грант Президента України

Діяльність УТОГ

09.05.2024 року вийшло Розпорядження Президента України №51/2024-рп «Про призначення грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, а також молодим письменникам і майстрам народного мистецтва для створення і реалізації творчих проєкті»

У переліку небагатьох отримувачів можна побачити БАБІНА-ТКАЧА Павла Валерійовича, в.о. голови Всеукраїнської молодіжної ради УТОГ.

Щиро вітаємо молодого активіста УТОГ, який постійно і настійно працює в напрямку пошуків та реалізації різноманітних проєктів для розвитку молодіжного руху.

Серед багатьох написаних проєктів на цей раз Павло, як режисер, отримав грант Президента України для створення і реалізації творчого проєкту фольк-шоу «Перлина Україна» на базі Одеської обласної організації Українського товариства глухих (м. Одеса), у розмірі 150 тисяч гривень.

Центральне правління Українського товариства глухих закликає ініціативну молодь, активістів УТОГ і працівників регіональних організацій УТОГ долучитися до напряму написання проєктів для здійснення планів, реалізації різноманітних заходів тощо на прикладі Павла Бабіна-Ткача.

А Павлу бажаємо успіхів у реалізації проєкту та поширення свого досвіду серед молоді УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину