ID УТОГ

Пішов від нас у Великодній день…

Діяльність УТОГ

В особливий день великого свята – 5 травня 2024 року, пішов у кращий світ ЖАДОВ Віктор Миколайович – ветеран УТОГ, колишній голова Кіровоградської обласної організації УТОГ, який працював на цій посаді з 1972 до 2006 року.

Народився Віктор Миколайович на Кіровоградщині 5 квітня 1942 року, коли над рідною Україною вирувала війна, і пішов з життя теж у неспокійний воєнний час... Але жити й працювати йому пощастило у мирний період, який часто називають «епохою застою», проте для УТОГ це був час розбудови й зміцнення, активної організаційної, соціально-побутової та культмасової роботи.

Після закінчення школи та служби в армії Віктор Миколайович у 1965–1968 pоках навчався у Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування, але за сімейними обставинами перевівся на заочне відділення політехнічного інституту в Харкові. Працював на підприємствах Кіровограда, у 1971 році прийшов на Кіровоградське УВП УТОГ, а у 1972 році був обраний на посаду голови Кіровоградського обласного відділу УТОГ.

Енергійний молодий керівник швидко опанував особливості роботи з глухими, вивчив жестову мову й упевнено набував досвіду з роками щоденної наполегливої праці.

За успіхи в роботі та активну участь у громадському житті він неодноразово нагороджувався почесними грамотами ЦП УТОГ, у 2001 році відзначений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України, а в 2003 році - Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Віктор Миколайович був творчою особистістю, любив мистецтво, пісні, поезію. У 2003 році, до ювілею УТОГ, вийшла написана ним книжка з історії та діяльності Кіровоградської обласної організації УТОГ «Так воно засівалось».

Вийшовши на пенсію у 2006 році, Віктор Миколайович згодом переїхав у Херсон, а коли почалася повномасштабна війна і місто після його звільнення стали сильно обстрілювати рашисти - виїхав як внутрішній переселенець на Тернопільщину, де й пройшли останні роки його життя.

У зв’язку з тяжкою непоправною втратою висловлюємо щирі слова співчуття рідним і близьким Віктора Миколайовича. Вічна пам’ять йому.

Президія ЦП УТОГ,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
Всеукраїнська рада ветеранів УТОГ,
президія правління Кіровоградської облорганізації УТОГ,
Кіровоградське УВП УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину