ID УТОГ

Поєднання знань, вміння і досвіду

Діяльність УТОГ

Директорку Лубенського учбово-виробничого підприємства УТОГ Олену Вікторівну ОХРІМЕНКО сьогодні всі вітають з ювілейним днем народження!

На цій керівній посаді вона недавно — з липня 2022 року, але на підприємстві людина не нова, бо працювала тут на різних посадах ще з 2002 року.

Після закінчення школи на рідній Херсонщині, Олена Вікторівна у 1986 році вступила на навчання до Полтавського кооперативного інституту, який закінчила у 1992 році з присвоєнням кваліфікації товарознавця промислових товарів вищої кваліфікації і працювала в різних торговельних організаціях в Лубнах.

У 2002 році вона отримала знання за кваліфікацією «Бізнеспланування та облік у сфері малого бізнесу» на базі Полтавської державної аграрної академії. У цьому ж році прийшла на Лубенське УВП УТОГ на посаду комерційного агента. Згодом працювала на цьому підприємстві на різних посадах. Досвід і знання, набуті Оленою Вікторівною протягом всіх цих років, дозволив їй успішно працювати й у швейному виробництві, адже ще з далекої юності, зі шкільних років, має досвід навчання і роботи швачкою на Новотроїцькому учбово-виробничому комбінаті. Недаремно в народі мудро кажуть, що те, що знаєш і вмієш, за плечима не носити – завжди можуть знадобитися.

Очоливши колектив Лубенського учбово-виробничого підприємства УТОГ у складний воєнний час, Олена Вікторівна вміло поєднує набуті знання, вміння і досвід, дбаючи не лише про забезпечення його невеличкого, але дружного колективу стабільною роботою, а й про надання необхідної підтримки кожному працівникові.

Постійною турботою директорки є не тільки питання виробничого характеру. На виробництві та в гуртожитку підприємства приділяється увага створенню належних побутових умов і забезпечення першочергових потреб його мешканців, підтриманню території підприємства, його приміщень і гуртожитку в належному стані.

Значна увага приділяється й створенню нормального морально-психологічного клімату на виробництві і в побуті. Цьому сприяє і знання директоркою жестової мови глухих і можливість особисто спілкуватися з глухими працівниками.

Зараз, попри всі несприятливі фактори воєнного часу, підприємство продовжує працювати, виконуючи не лише важливі виробничі завдання, а й соціальні функції з надання роботи та всебічної підтримки своїм глухим працівникам.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину