ID УТОГ

Прийміть вітання наші щирі!

Діяльність УТОГ

Сьогодні, 8 травня, відзначає свій славний ювілей директорка Ужгородського учбово-виробничого підприємства № 2 Українського товариства глухих Наталія Василівна МАРЦЕНЮК.

В Українському товаристві глухих Наталія Василівна працює на посаді директорки Ужгородського учбово-виробничого підприємства №2 УТОГ з 14 травня 2010 року. Для забезпечення роботою осіб з інвалідністю зі слуху вона постійно дбає про впровадження нових виробничих технологій, здійснює пошук нових напрямів роботи, освоєння нових видів продукції.

Наталія Василівна значну увагу приділяє збереженню наявних та створенню нових робочих місць для осіб з інвалідністю, надзвичайно переймається проблемами глухих працівників, багато працює над вирішенням питань їх соціального захисту та поліпшення умов праці.

В результаті прибутку, отриманого від господарської діяльності підприємства під її керівництвом, було відремонтовано частину службових, виробничих та житлових приміщень: замінено вікна на металопластикові склопакети, проведено ремонтні роботи електричних мереж і електропостачання в гуртожитку, встановлено електролічильники в кожному житловому блоці. В гуртожитку реконструйовано актову залу для проведення дозвілля та інших міських заходів для глухих мешканців, молоді та ветеранів УТОГ м. Ужгорода.

На підприємстві спільно із Закарпатським Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю та Закарпатською обласною організацією УТОГ було придбано і встановлено новітнє обладнання, що дало можливість залучення до співпраці європейських фірм і підвищення рівня продуктивності праці та якості продукції. Основним із напрямків роботи директорки є створення належного морально-психологічного клімату в колективі та підвищення рівня санітарно-гігієнічних умов праці всіх працівників підприємства. Особливу увагу Н.В. Марценюк приділяє побутовим умовам мешканців гуртожитку.

На початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну на підприємстві були організовані роботи з підготовки кімнат гуртожитку для понад 90 внутрішньо переміщених осіб, підготовлено захисну споруду для укриття із забезпеченням необхідних засобів для перебування в укритті.

Свої обов'язки Наталія Василівна виконує на високому професійному рівні, постійно проявляє турботу про соціальні потреби та інтереси працівників підприємства, особливо про тих, хто має інвалідність. Завдяки тісній співпраці з Закарпатською обласною організацією УТОГ на УВП успішно вирішують соціальні питання членів Українського товариства глухих Закарпатської області, зокрема їх працевлаштування на підприємстві.

Наталія Василівна є членом президії правління Закарпатської обласної організації УТОГ і бере активну участь у її діяльності.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері працевлаштування і зайнятості осіб з інвалідністю Н.В. Марценюк винесена Подяка від Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (2011 рік), Подяка за допомогу в зміцненні обороноздатності України та наданні допомоги Українській армії (2015 рік), Подяка від Ужгородського центру зайнятості за співпрацю в напрямку активного сприяння реалізації державної політики України, розв'язанні проблем соціально-трудової реабілітації осіб з інвалідністю (2016 рік), Грамота Закарпатської обласної ради (2016 рік), Подяка Прем'єр-міністра України (2018 рік), а також вона неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами президії Центрального правління Українського товариства глухих.

Вельмишановна Наталіє Василівно!

З нагоди ювілейної дати прийміть наші щирі вітання і побажання всіх гараздів у житті, здоров’я, оптимізму і міцності духу, родинного добробуту, наснаги і успіхів у праці, спокою на серці, миру на багатостраждальній нашій землі і здійснення найзаповітнішої мрії про звільнення України від ненависного ворога!

З повагою
президія Центрального правління Українського товариства глухих,
Рада директорів підприємств УТОГ,
Рада голів обласних організацій УТОГ,
президія правління Закарпатської організації УТОГ, колектив Ужгородського УВП № 2 УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину