ID УТОГ

Привітання І.І. Чепчиної з Днем створення УТОГ

Діяльність УТОГ

Вітаємо з 88-ю річницею з дня заснування Українського товариства глухих!

Сьогодні нашій організації – 88! Безумовно, це важлива дата, що символізує безперервний перебіг подій і міцний зв'язок поколінь.

Українське товариство глухих — це велика дружна сім’я, яка протягом усіх цих років збудувала свою міцну мережу, збагатилася неоціненним досвідом й професійними кадрами.

Ми маємо й надалі дбати про продовження справи, що була юридично оформлена на рівні держави 4 червня 1933 року, але пишаємося тим, що окремі осередки глухих були започатковані набагато раніше — ще на початку ХХ сторіччя.

Наше Товариство діяло, діє і продовжуватиме діяти, неухильно відстоюючи права та інтереси глухих на усіх рівнях.

Особливо це відчули всі ми у скрутні часи пандемії через коронавірусну хворобу. Ізоляції та усамітненню члени УТОГ протиставили спільні зусилля з надання  допомоги й підтримки, налагодження онлайн-зв’язку за допомогою перекладу жестовою мовою через «Сервіс УТОГ».

Наразі наше найважливіше завдання — збереження та примноження тих здобутків, що створені працею всіх поколінь членів УТОГ.

Ми маємо зробити все, щоб наше Товариство, попри труднощі, й надалі ефективно й злагоджено працювало на благо глухих, використовуючи нові сучасні технології, застосовуючи  законодавчі ініціативи на захист прав та інтересів осіб з порушеннями слуху, задля визнання та збагачення їхньої рідної жестової мови та культури глухих.

З Днем народження, УТОГ! Міцного здоров’я, нових успіхів, плідної праці, змістовного відпочинку, злагоди й добробуту всім!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину