1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Про роботу президії в серпні 2019 року

Про роботу президії в серпні 2019 року

2506 Діяльність УТОГ

На серпневому засіданні президії ЦП УТОГ розглядалося питання про підсумки роботи підприємств УТОГ у І півріччі 2019 року. Більшість підприємств мають успішні результати роботи, але на жаль є і проблемні підприємства. Наприклад показники діяльності Дніпровського УВП УТОГ викликають занепокоєння через відсутність відрахувань до бюджету УТОГ, а також, на думку заступника голови УТОГ з питань управління майном С. Котельянця через низьку вартість встановленої орендної плати, яку доцільно було би підвищити. Окрім того у Дніпрі проблемна ситуація з гуртожитком цього ж підприємства, де наявна заборгованість мешканців по сплаті за комунальні послуги, через яку було проведене повне відключення будівлі гуртожитку від електропостачання. Це певною мірою вплинуло на злісних неплатників Про роботу президії в серпні 2019 року Про роботу президії в серпні 2019 року за спожиті комунальні послуги і вони нарешті почали поступово платити, але на день розгляду питання на президії заборгованість мешканців по гуртожитку Дніпровського УВП УТОГ залишається.

Незадовільні результати у першому півріччі 2019 року мають також такі підприємства УТОГ, як «Універсал», Полтавське УВП, Вінницьке УВП та Дрогобицьке УВП «Карпати», на яких відсутнє завантаження планових обсягів виробництва. Щоправда наприклад на Вінницькому УВП УТОГ влітку з’явилося замовлення по виготовленню нової продукції, але разом з цим виникли проблеми з трудовим потенціалом колективу підприємства. Для вирішення питання з трудовим колективом дано відповідне доручення Вінницькій обласній організації УТОГ. В ході обговорення питання про Вінницьке УВП УТОГ висловлено пропозицію про необхідність освоєння Вінницьким УВП УТОГ швейного виробництва, що могло би значно поліпшити стан справ з обсягами замовлення.

Ще одне важливе питання, яке було обговорено – про фінансові результати непромислових організацій УТОГ. Виконання обласними організаціями УТОГ своїх планових завдань по виконанню затверджених кошторисів – це насамперед забезпечення належної їх діяльності та проведення статутної роботи. По виконанню дохідної частини кошторисів найкраще спрацювали Херсонська, Івано-Франківська та Дніпропетровська обласні організації УТОГ за рахунок здавання вільних приміщень в оренду. В системі УТОГ лише дві обласні організації не здають приміщення в оренду та не мають надходжень коштів від такого виду діяльності – це Волинська та Тернопільска обласні організації УТОГ.

По порядку денному серпневого засідання президії ЦП УТОГ розглядалося багато інших питань, які стосуються нерухомості УТОГ, порядку списання або передачі основних засобів, зокрема важливою темою, яка обговорювалася – умови і ефективність використання приміщень, які є у використанні непромислової сфери УТОГ та використовуються для забезпечення статутної діяльності. Під час обговорення перший заступник голови Т. Кривко поділилася враженнями про відвідування територіальних організацій у Луганській та Донецькій областях, які знаходяться на підконтрольній Україні території, зазначивши, що всі ці приміщення справляють не зовсім хороше враження, а деякі з них практично не виконують свого призначення через міграцію осіб з порушеннями слуху в інші міста. Разом з тим, наприклад, у м. Краматорськ, яке входить до складу Костянтинівської ТО УТОГ, проживає значна кількість глухих і не мають приміщення для проведення роботи. Зважаючи на це можна говорити про неефективну роботу голови даної територіальної організації або вирішення питання шляхом можливого придбання приміщення в м. Краматорськ. Також потребує вивчення питання стосовно можливості викупу приміщення, в якому історичнно, ще з 40 років минулого століття проводиться робота з глухими у м. Бахмут Донецької області.

Головою президії ЦП УТОГ І.І. Чепчиною було зазначено, що загалом діяльність територіальних організації потребує більш глибокого аналізу та надання пропозицій по врегулюванню наявних проблем, адже є територіальні організації, які працюють добре, як от у м. Коломия, а є такі, які бажають кращого. Також необхідно мінімізувати витрати на утримання приміщень, які не перебувають у власності УТОГ, але при цьому потребують значних вкладень у їх утримання, що є економічно невигідним.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину