ID УТОГ

Прощавайте, Геннадію Григоровичу!

Діяльність УТОГ

27 лютого 2023 року обірвався сповнений невтомною сумлінною працею і турботою про глухих людей, довгий життєвий шлях МИГАЛЯ Геннадія Григоровича, колишнього директора Кам'янець-Подільського УВП УТОГ.

Працював Геннадій Григорович на своїй посаді рекордний термін – 41 рік і був відзначений занесенням до Книги рекордів УТОГ. Прийшов він на підприємство у 1952 році, після служби в армії. Спочатку працював на посаді секретаря-перекладача, а через шість років став директором.

Хоча до приходу на УВП не мав справу з глухими людьми, по-справжньому зріднився з ними, вивчив жестову мову і постійно турбувався про умови життя і праці працівників, про підвищення їх кваліфікації та професійний зріст.

Під його керівництвом за півтора року був побудований новий виробничий корпус підприємства, для працівників УВП були збудовані гуртожиток і житловий будинок.

Кам'янець-Подільське УВП УТОГ завжди успішно працювало і зараз працює, виконуючи всі поставлені перед ним завдання. Гуртожиток підприємства є одним з кращих в системі УТОГ, а турбота про людей тут завжди на першому місці.

Геннадій Григорович переймався не лише справами свого підприємства, він все життя був людиною активною і небайдужою, обирався членом президії та членом правління Хмельницького облвідділу УТОГ, довгі роки був членом ЦРК УТОГ.

За багаторічну сумлінну працю Мигаль Г.Г. був нагороджений багатьма почесними грамотами президії ЦП УТОГ та президії УРК профспілок, медаллю «Ветеран праці», нагрудним знаком «Відмінник УТОГ», званням «Почесний член УТОГ» і відзнакою «За заслуги». Проте найбільша його нагорода – пошана і повага від людей.

На заслужений відпочинок Геннадій Григорович пішов у 1999 році, коли вже йому було за 70, але й на пенсії не поривав зв’язку з підприємством, територіальною організацією і завжди цікавився справами в УТОГ, брав участь у різних заходах.

У жовтні цього року він готувався відзначити своє 95-річчя, мріяв зібрати рідних та друзів за святковим столом, заспівати свою улюблену пісню «Розпрягайте, хлопці, коней…», але підступна хвороба, яка забрала за останні три роки не один мільйон людських життів, обірвала і його життєвий шлях…

З глибоким умом і болем в серці усвідомлюємо, що таких особистостей, як Геннадій Григорович, дуже мало і ця втрата для нас усіх дуже важка і непоправна. Висловлюємо щирі слова співчуття і підтримки його рідним і близьким.

Прощавайте і спочивайте з миром, незабутній наш Геннадію Григоровичу…

Президія ЦП УТОГ, Рада директорів підприємств УТОГ, керівництво та колектив Кам'янець-Подільського УВП УТОГ, Хмельницька обласна організація УТОГ, Кам'янець-Подільська ТО УТОГ, Всеукраїнська та Хмельницька обласна ради ветеранів УТОГ, друзі й колеги

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину