ID УТОГ

Різдвяні та новорічні вітання президії Центрального правління ГО «УТОГ»!

Діяльність УТОГ

Шановні члени Українського товариства глухих!

Ми з вами зараз живемо в дуже складний, доленосний час, коли все, що відбувається, відгукується болем у кожному небайдужому українському серці. Вже майже два роки повномасштабної війни ми перебуваємо у постійній напрузі, підтримуючи один одного і намагаючись, попри всі ці біди і негаразди, робити все, що від нас залежить, для того, щоб дати відсіч підступному ворогові.

І попри все, наше життя триває, знову наближаються різдвяні та новорічні свята, коли ми з надією дивимося у майбутнє і сподіваємося на краще. Ми тримаємося і продовжуємо воювати кожен на своєму місці: наші захисники — на фронті, а ми — в тилу. Внесок кожного важливий, де б ми зараз не були: в організації УТОГ, надаючи допомогу тим, хто її найбільше потребує; на підприємстві, виконуючи замовлення для фронту; в клубі, виготовляючи окопні свічки чи маскувальні сітки; вдома, збираючи чергову посилку з домашніми смаколиками для наших захисників; в школі чи садочку, навчаючи дітей і виховуючи їх у любові до України; за кордоном, надсилаючи кошти на підтримку ЗСУ і гуманітарну допомогу тим, хто залишився на Батьківщині…

Отже, перш за все треба зберігати спокій і продовжувати працювати. Важливо тримати стрій і підтримувати один одного. Щира подяка всім, хто надає нам підтримку з-за кордону, хто подає руку допомоги в Україні, хто дружнім словом і жестом вселяє віру в краще.

Всім, хто в строю, — сил і стійкості, натхнення і радості, злагоди і миру!

Нехай Господь назавжди благословить нашу країну, береже наші мужні війська та всіх українців!

Нехай Новий 2024 рік стане краще, ніж попередній, і виправдає всі наші очікування. І нехай наші бажання здійсняться, наші серця наповняться світлими надіями і всі наші добрі починання супроводжує успіх! Бажаємо здоров’я, достатку, любові, миру, добра та удачі!

Щасливого Різдва та щасливого Нового року!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину