ID УТОГ

Шлемо найкращі побажання всіх гараздів у житті!

Діяльність УТОГ

30 червня відзначає ювілейний, 85-й день народження Почесний член УТОГ, колишній директор Запорізького ВП «Неон» УТОГ і ексголова Ради директорів підприємств УТОГ Тихін Іванович ОРЄХОВ.

До нашого Товариства він прийшов вже бувши досвідченим керівником, подолавши шлях від рядового радіомонтажника до керівника виробництва заводу. Поєднуючи роботу з навчанням, у 1971 році він без відриву від виробництва успішно закінчив Запорізький машинобудівний інститут ім. В.Я. Чубаря і отримав спеціальність інженера-конструктора-технолога радіоапаратури.

У 1979 році Тихін Іванович був призначений директором Запорізького УВП УТОГ (зараз – виробниче підприємство «Неон» УТОГ). За майже 35-річний період його роботи на цій посаді підприємство досягло значних успіхів у різних напрямках. Так, у 1980–1999 роках тут освоєно і впроваджено у виробництво кілька видів газосвітних трансформаторів зі знаком якості, проведена велика робота з модернізації низьковольтної апаратури. Якісна продукція підприємства мала широке коло споживачів далеко за межами України.

Т.І. Орєхов багато уваги приділяв громадській діяльності. З 1991 року він очолював Раду директорів підприємств Товариства, неодноразово обирався депутатом до Ради народних депутатів м. Запоріжжя.

Очолюючи важливий дорадчий орган УТОГ - Раду директорів підприємств Товариства, Тихін Іванович доклав багато зусиль для згуртування виробничників УТОГ з метою подолання кризових явищ в економіці, для взаємодопомоги та підтримки, налагодження ділових зв’язків між підприємствами УТОГ і обміну досвідом роботи.

За свою активну виробничу та громадську діяльність Тихін Іванович нагороджений почесними грамотами президії ЦП УТОГ і президії УРК профспілки. У 2001 році йому було присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України», а у 1996 році він отримав найвищу нагороду Товариства ¬– звання «Почесний член УТОГ».

У 2015 році Т.І. Орєхов передав керівництво підприємством молодому колезі, а також згодом склав свої повноваження як очільника Ради директорів УТОГ, але й перебуваючи на заслуженому відпочинку, попри всі обставини сьогодення, він підтримує зв'язок з колишніми колегами та з УТОГ, цікавиться справами на підприємствах УТОГ і не втрачає притаманного йому оптимізму і віри в краще.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину