ID УТОГ
  1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. Сьогодні, 16 червня, наш улюблений Міжнародний дитячий центр «Артек» святкує 95-ту річницю з дня заснування

Сьогодні, 16 червня, наш улюблений Міжнародний дитячий центр «Артек» святкує 95-ту річницю з дня заснування

Діяльність УТОГ

Щорічно в Міжнародному дитячому центрі «Артек» оздоровлюється понад 13 тисяч дітей, зокрема й тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Протягом 2016—2020 років у всесвітньо відомому дитячому центрі оздоровилися та відпочили понад 40 тисяч дітей і молоді, а останні два роки у складі унікального «Містечка рівних можливостей» мали можливість зміцнити здоров’я і гарно провести час, отримати нові знання і навички близько 200 діток з порушеннями слуху з усіх куточків України!

Українське товариство глухих з великою вдячністю за плідну співпрацю вітає унікальну дитячу оздоровницю з ювілеєм і зичить її колективу й надалі з успіхом і натхненням працювати над виконанням благородних завдань виховання та організації змістовного відпочинку наших дітей, які після перебування у гостинних стінах оздоровниці на лоні природи, у колі щирих друзів на все залишають згадку про цей чудовий неповторний час.

І, віншуючи ювіляра, ми разом з усіма проголошуємо жестовою мовою: «Артек — справжній, наш український! Артек єднає Україну!»

З повагою голова УТОГ Ірина ЧЕПЧИНА

i

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину