ID УТОГ

Сьогодні — збіг двох особливих дат!

Діяльність УТОГ

24 вересня – Міжнародний день глухих, а у голови Рівненської обласної організації УТОГ Віри Віталіївни ЛЕБЕДЮК – ювілейний день народження. Коли дізнаєшся про те, як складалася її доля, розумієш, що такий збіг не випадковий.

Віра Віталіївна працює в УТОГ не так вже й давно – з 2012 року, коли прийшла на посаду бухгалтера в нашу обласну організацію. Але попри це зі світом глухих вона знайома з народження, людей з порушеннями слуху розуміє і жестову мову знає досить непогано. Тільки так вже склалося життя, що не одразу вона почала працювати з глухими людьми. Після закінчення середньої школи у 1982 році здобула бухгалтерську освіту в Рівненській бухгалтерській школі, а згодом, вже у 2006 році, закінчила Рівненську філію Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. Працювала здебільшого на бухгалтерських посадах у Рівному. Так вона прийшла на посаду головного бухгалтера нашої організації.

Коли у травні 2015 року постало питання про те, що треба виконувати обов’язки голови Рівненської обласної організації УТОГ, Віра Віталіївна поставилася до цього з розумінням: треба так треба. Спочатку працювала виконувачкою обов’язків і довела, що завдяки наполегливій праці все виходить, як належить. Вона щиро переймається проблемами глухих, особливу увагу приділяє людям поважного віку. Найбільше зараз опікується тими, хто з початком повномасштабної війни став вимушеним переселенцем і мешкає тепер на Рівненщині.

Колектив в очолюваній нею організації маленький, але згуртований. Тож разом з колегами дбає Віра Віталіївна і про надання всебічної допомоги глухим людям, і про організацію їх змістовного дозвілля, і про налагодження зв’язків з місцевою владою й доброчинцями, які можуть надати суттєву підтримку тим, хто її найбільше потребує.

Віра Віталіївна часто буває у справах і в територіальних організаціях, і в Острозькій спеціальній школі, і на Рівненському підприємстві УТОГ. Особливо багато роботи у неї та у її колег у ці дні в кінці вересня, коли відзначається Міжнародний день глухих, який цього року збігся з її ювілейним днем народження.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину