ID УТОГ

Святковий захід до Дня народження УТОГ

Діяльність УТОГ

05 червня 2021 року на території Навчально-відновлювального центру УТОГ (НВЦ УТОГ) було яскраво та багатолюдно. Різнокольорові прапорці та групи гостей біля різноманітних локацій свідчили про організацію свята. Так в цей день глухі кияни відзначали день створення Українського товариства глухих – цілих 88 років від дня заснування.

Вже на вході відвідувачів зустрічали активісти художньої самодіяльності Культурного центру УТОГ, які радо пропонували отримати своє передбачення на заході, вручали карту території для зручності орієнтування та бажали гарного проведення часу.
Зелена, чиста територія НВЦ УТОГ радо приймала спраглих за спілкуванням членів УТОГ та гостей свята, а літня сцена дарувала яскраву та цікаву святкову програму професійних акторів театру «Райдуга» - «З днем народження, УТОГ!».

Поміж виступами акторів зі сцени були сказані вітання від голови Українського товариства глухих Ірини Чепчиної, в.о. голови Київської організації УТОГ - Тамари Котової, керівників та представників громадських об’єднань глухих у м. Києві – Валентина Скурчинська – Київська рада ветеранів, Олексій Нашивочніков – об’єднання нечуючих художників, Надія Бадюл – Всеукраїнська молодіжна рада УТОГ, Наталія Зборовська – Організація Нечуючих педагогів, Галина Кольва - громадська активістка Київської організації УТОГ. Привітати УТОГ з надзвичайною датою, яка символізує у собі безкінечність, також прийшли дітлахи зі спеціальної школи для глухих дітей № 9 м. Києва – подарувавши милу яскраву постановку – «Букварик», колектив студентів Київського коледжу прикладних наук, більше відомого спільноті глухих, як Київський коледж легкої промисловості, на чолі з професійним перекладачем жестової мови – Іриною Сколотовою. Завершилася програма врученням подяк активістам та волонтерам.

Приємним сюрпризом для всіх став святковий торт від компанії МЕГОГО, проект «Дивись як чутно», яка є постійним партнером Українського товариства глухих при проведенні святкових заходів та створення доступного відео контенту з жестовою мовою та титруванням.
Після святкової програми та смакування смачного торта гості свята мали змогу відвідати всі діючі локації, які пропонували цікавий, веселий та змістовний відпочинок. Тут було продумано все – батьки з задоволенням довірили свій дорогоцінний скарб Надії Бадюл, яка організувала рухливі розваги на волейбольному майданчику з дітлахами, а самі могли спробувати свою удачу та перевірити влучність на локації розваг для дорослих від Маргарити Гецко. Ще в іншому місці зібралися любителі культової гри «Мафія», яку координував активіст Київської організації УТОГ Максим Бондаренко. А в кафе спортивного комплексу працювало кафе, де кожен міг за помірною ціною випити кави та посмакувати надзвичайно смачною фірмовою випічкою.

До пізнього вечора природа Пущі на території НВЦ УТОГ разом з чудовою погодою дарувала своїм відвідувачам чудовий настрій та відпочинок. День народження УТОГ став дійсно сімейним святом.

Центральне правління УТОГ висловлює вдячність за організацію та проведення свята Тамарі Бражник та трудовому колективу НВЦ УТОГ за гостинність, доглянуту територію та неповторний відпочинок, а також трудовому колективу Культурного Центру УТОГ за змістовний і цікавий відпочинок. Ну і звісно ж нашим безцінним перекладачам жестової мови Євдокії Михайлівній Зуєвій та Віталіні Сергеєнковій за забезпечення прямого перекладу жестовою мовою, Тетяні Журковій за здійснення зворотнього перекладу та озвучування всіх виступів, а також голосовий супровід театру "Райдуга" разом з Ангеліною Орєшковою.

З Днем народження, УТОГ і до нових зустрічей!

Фото від Павла Моргунова.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину