ID УТОГ

Свято у Київському фаховому коледжі прикладних наук з нагоди Дня перекладача жестової мови

Діяльність УТОГ

Захід не випадково відбувся саме у Київському фаховому коледжі прикладних наук, адже тут працює найбільша в Україні група перекладачів жестової мови – 8 осіб. Директор Коледжу Ганна ЩУЦЬКА тепло привітала своїх перекладачів зі святом і представила гостей, які завітали того дня до Коледжу, щоб розділити святкування з ними.

Заступник голови УТОГ Сергій КОТЕЛЬЯНЕЦЬ (він, до речі, випускник цього коледжу), від імені президії Центрального правління ГО «УТОГ» вручив нагороди групі перекладачів коледжу, відзначивши їхній внесок у реалізацію освітньої політики держави в питаннях підтримки осіб з порушеннями слуху в системі фахової передвищої, вищої освіти в умовах безбар'єрного середовища, організації інклюзивного освітнього процесу та супроводу осіб з особливими освітніми потребами, забезпечення їм доступу до якісної загальної середньої, фахової передвищої, вищої освіти, а також з нагоди 15-річчя Дня перекладача жестової мови в Україні.

Почесними грамотами президії ЦП ГО «УТОГ» було нагороджено: Лілію ГЛИНЯНУ, Наталію ГОРОДНЮ, Ірину ДУДНИК, Ірину СКОЛОТОВУ, Оксану ТЕРЕЩЕНКО, Наталю ЯЦОЛУ.

Оголошено Подяки президії ЦП ГО «УТОГ» Ларисі БОНДАРЕНКО та Юлії ПОРПЛІК.

Присутня на заході у Коледжі Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся ПЕТРІВСЬКА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня перекладача жестової мови відзначила подяками всіх перекладачів Коледжу і голову Всеукраїнської ради перекладачів жестової мови УТОГ Тетяну ЖУРКОВУ.

Також була присутня на заході в.о. голови Київської організації УТОГ Тетяна КОРНІЄНКО, яка також виступила з вітальним словом на адресу перекладачів жестової мови, а також звернулася до студентів – майбутніх фахівців з перекладу глухих людей.

Цей чудовий захід був сповнений теплими привітаннями, словами вдячності та побажаннями до перекладачів жестової мови.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину