ID УТОГ

Тримайте стрій, Олександре Павловичу!

Діяльність УТОГ

Цікавий збіг приємних подій у наш такий нерадісний час: місяць тому колектив Житомирського УВП УТОГ вітав з ювілейною датою свою колишню директорку, Почесну членкиню УТОГ Л.С. ГЕРАСИМЧУК, а сьогодні знову вшановуватиме нинішнього керівника – Олександра Павловича ЄФИМОВИЧА, який відзначає свій 60-річний ювілей.

19 років тому він прийняв підприємство з умілих рук Людмили Станіславівни й упевнено з року в рік примножує започатковані нею традиції якісної та сумлінної праці.

До приходу на підприємство УТОГ Олександр Павлович пройшов серйозну життєву школу. Після отримання середньої освіти він закінчив Житомирське вище училище радіоелектроніки ППО, служив в армії. Після звільнення в запас працював на керівних посадах на різних підприємствах у Житомирі. У 2007 році заочно закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і здобув повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси».

Набутий досвід і знання дозволяють Олександру Павловичу, попри всі проблеми, які виникають через економічну і фінансову нестабільність в державі, впевнено керувати підприємством УТОГ, яке, як і раніше, виготовляє різноманітний асортимент спеціального одягу. Велика увага ним приділяється пошуку замовлень на пошиття продукції як для українських, так і для іноземних споживачів, питанням якісного і вчасного виконання завдань, а також соціальним питанням, поліпшенню умов праці й побуту на підприємстві та в гуртожитку УВП.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну на підприємстві виникли виробничі та кадрові проблеми, які вдалося подолати ціною значних зусиль. Сьогодні підприємство працює стабільно, вносячи значний вклад у зміцнення обороноздатності нашої держави і надання всебічної допомоги її захисникам.

Попри велике завантаження робочими справами, Олександр Павлович приділяє також значну увагу громадській діяльності – він є членом президії Центрального правління УТОГ і бере активну участь у її роботі.

Багаторічна трудова і громадська діяльність Олександра Павловича відзначена численними урядовими та відомчими нагородами, а найбільша його нагорода - повага і пошана від людей.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину