ID УТОГ

Проведено Всеукраїнський молодіжний форум-2023

УТОГ 90 років

У період пандемії COVID -19 та перший рік російсько-української війни була дещо призупинена робота обласних організацій УТОГ з молоддю. Особливо у період війни... Бо замість проведення різних заходів постали геть зовсім інші плани: порятунок, евакуація та допомога різним групам населення, у тому числі молодим особам.

Втім, попри війну життя має продовжуватися. Життя як чинник теж наближає перемогу. Відтак, важливим є відновлення діяльності молодіжної організації УТОГ. Відомо, що значна частина молоді тимчасово перебуває за кордоном. Але і на території України є молоді глухі члени УТОГ, також підростає шкільне покоління, яке має влитися у когорту молоді...

Тому відділом організаційної та видавничої роботи виконавчого апарату Центрального правління УТОГ разом з в.о.голови Всеукраїнської молодіжної ради УТОГ Павлом Бабіним-Ткачем було розроблено план роботи на 2023 рік. Одним із важливих завдань було проведення всеукраїнського молодіжного форуму.

Форум відбувся 18 травня 2023 року. Участь у нього взяли 17 представників від 12 обласних організацій УТОГ. Спікерами форуму були:

 • в.о. голови Всеукраїнської молодіжної ради Павло Бабін-Ткач,
 • начальниця відділу зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Центрального правління УТОГ Наталя Ткач,
 • провідна фахівчиня відділу зв'язків з громадськістю УТОГ Вікторія Кириченко.

 • На форумі розглядалися важливі питання для учасників, переважна більшість яких вперше глибоко знайомилася з УТОГ:

 • що за організація, які її завдання, як проводиться сама робота та у яких формах;
 • хто такий молодіжний лідер, якими мають бути його якості;
 • які завдання Молодіжної ради;
 • яка історія Молодіжної ради УТОГ тощо.
 • Це був діалог, і за ним було цікаво спостерігати, дізнаючись про логічне мислення, уявлення молоді. Потім була групова робота методом мозкового штурму, де поставлені запитання вимагали негайної і повної відповіді. І на десерт, повернувшись до центральної зали, учасники отримали відверті, прямі відповіді першої заступниці голови УТОГ Тетяни Кривко на запитання, які учасники ставили у своїх анкетах задовго до форуму.

  Захід закінчився, але до самого вечора в чатах у Телеграм молодь вступала в діалог зі спікерами.

  Чи зрушиться справа? Час покаже. А наразі молодь має завойовувати простір для життя своєї організації.

  Запропонувати новини

  Маєте новину? Розповідайте!

  надіслати новину