ID УТОГ

Порядок та умови проведення Всеукраїнського молодіжного форуму-2023

УТОГ 90 років

ПОРЯДОК та УМОВИ
проведення Всеукраїнського молодіжного форуму-2023

Загальна інформація.

З початком військової російської агресії 24 лютого 2022 року та оголошенням воєнного стану в країні забороняється проведення масових заходів. У зв’язку з цим молодіжний форум-2023 проводиться 10 травня о 14:00 годині у форматі онлайн.

На місцях, по всій території України, у зв’язку зі значним відтоком за кордон глухих осіб молодого віку, – відбулися кардинальні зміни у складі обласних молодіжних рад. Проведення Всеукраїнського молодіжного форуму має сприяти оновленню складу зазначених рад.

Мета Всеукраїнського молодіжного форуму

Таким чином, метою проведення Всеукраїнського молодіжного форуму є відновлення молодіжного руху в УТОГ, залучення підростаючої молоді, яка залишилася на території України.

Обласні організації УТОГ: завдання

Для реалізації мети у перелік першочергових завдань обласних організацій УТОГ мають увійти наступні питання:

 • облік молоді, яка є на території обласних організацій УТОГ. - визначення креативних з діловими якостями молодих осіб, потенційними кандидатами на посаду лідера обласної організації та членів обласної молодіжної ради, - створення обласної молодіжної ради, - проведення виборів голови обласної молодіжної ради.

  Програма Форуму

  До програми Всеукраїнського молодіжного форуму увійдуть основоположні питання, які мають допомогти його учасникам виробити стратегічні плани діяльності молодіжного осередку на місцях:

  • «Що таке УТОГ» – з метою ознайомлення молоді з УТОГ як організацією, головним завданням якої є соціальний захист глухих людей;
  • «Молодіжна рада. Історія. Мета» – навчання молоді основам самоствердження та командної роботи в обласних осередках УТОГ;
  • «Молодіжний лідер: хто він?» – виявлення у себе рис, якостей, притаманних лідеру групи/колективу: самонавчання, самовдосконалення, формування цілей (близьких та перспективних).

  Проведенню Всеукраїнського молодіжного форуму передує оголошення про захід на сайті УТОГ за 2 тижні до його роботи. З цього моменту обласні організації УТОГ мають визначитися з кандидатурами на участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі 23».

  Кожна обласна організація УТОГ має направити 2 учасників форуму (бажано, з дотриманням гендерної рівності), для цього заповнює відповідну електронну заявку у Гугл: одну на одного учасника (Додаток).

  Вимоги до участі у Форумі

  Вимоги до учасника Всеукраїнського молодіжного форуму – 23:

  • громадянство України,
  • членство УТОГ,
  • дотримання вікового цензу: від 14 до 35 років,
  • фактичне проживання на території України,
  • досконале знання української жестової мови,
  • волевиявлення про роботу у молодіжному форумі та організації роботи з молоддю на місцях після завершення форуму,
  • Заміна попередньо заявленого учасника Всеукраїнського молодіжного форуму можлива у разі вагомої причини та заміни іншим учасником не пізніше одного тижня перед початком форуму.

   Особа, яка замінює, має бути членом тієї ж обласної організації УТОГ, що й особа, яку замінили. Обласна організація також має надіслати заявку в електронному форматі на участь цієї особи.

   Вимога для участі в роботі Всеукраїнського молодіжного форуму передбачає підключення до ZOOM під повним своїм іменем (відповідно з паспортом України).

   Документ участі

   Після завершення роботи Всеукраїнського молодіжного форуму кожний учасник отримує сертифікат його учасника за підписом голови УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину