1. Головна /   
  2. Iнформація /   
  3. Діяльність УТОГ /   
  4. УТОГ взяв участь у VІІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології

УТОГ взяв участь у VІІ Міжнародному конгресі зі спеціальної педагогіки та психології

273 Діяльність УТОГ

Протягом 7-8 жовтня 2021 року в Києві триває робота VІІ Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки та психології на тему: «Діти з особливими потребами: від рівних прав – до рівних можливостей».

Його організаторами є Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України та Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». Одним з партнерів поряд з Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, багатьма іншими установами і закладами освіти в Україні та за її межами

виступає також Українське товариство глухих. УТОГ традиційно бере участь у всіх конгресах з цього актуального для всіх нас питання стосовно спеціальної освіти, навчання і виховання молодого покоління глухих людей.

Цього року учасники Конгресу брали у ньому участь здебільшого дистанційно. Зокрема, виступили відомі фахівці у галузі спеціальної освіти не лише України, а й інших держав, У перший день роботи Конгресу перед його учасниками виступила голова УТОГ І.І. Чепчина з доповіддю стосовно проблем інформаційної доступності освітнього процесу у закладах освіти, де навчаються глухі діти, та забезпечення їхнього права на навчання рідною жестовою мовою.

8 жовтня VІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки та психології надалі розглядатиме питання свого порядку денного.

Власна інформація

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину