ID УТОГ

В особливий день золотої осені…

Діяльність УТОГ

24 жовтня – ювілейний день народження у голови Чернігівської обласної організації УТОГ Лариси Миколаївни СИВЕНКО. Дата кругла, красива, значуща!

Життєві дороги не одразу привели Ларису Миколаївну до Чернігова і пов’язала свою долю з нашим Товариством вона також не з самого початку її трудового шляху. Після закінчення школи в рідному Тупичеві, що в Городнянському районі на Чернігівщині, вона вступила до Чернігівського кооперативного технікуму, де у 1983 році отримала диплом технолога і працювала за спеціальністю в смт Добрянка. Через рік Лариса Миколаївна повернулася в рідний Тупичів і стала працювати перекладачем-дактилологом в Тупичівському клубі УТОГ.

У 1987 році Лариса Миколаївна переїхала до Чернігова і була переведена на посаду касира Чернігівської обласної організації УТОГ, а у 1997 році стала працювати на посаді головного бухгалтера цієї ж організації. Для здобуття освіти за фахом вона вступила на заочне відділення Чернігівського юридичного коледжу за спеціальністю «Фінанси» і у 1998 році отримала диплом бухгалтера-фінансиста.

У ті складні роки їй доводилося виконувати не лише основні обов’язки, а й разом з усім дружним колективом дбати про те, як заробити кошти на утримання обласної організації. Бралися за все, щоб поліпшити її фінансовий стан, і продовжували виконувати свою основну роботу – надання допомоги членам УТОГ. Разом з колегами Лариса Миколаївна брала для реалізації продукцію Чернігівського УВП УТОГ, допомагала в ремонті приміщень Чернігівського будинку культури УТОГ і виконувала багато іншої роботи, не зважаючи на те, що це не входило в її безпосередні обов’язки. І все в неї виходило як слід, до всього мала хист, бо ж змалечку була привчена до праці й не цуралася ніякої роботи.

У травні 2002 року, коли І.І. Чепчину обрали першим заступником голови УТОГ, постало питання про те, що саме Лариса Миколаївна буде виконувати обов’язки голови Чернігівської обласної організації УТОГ. Нелегко було погодитися на такий крок, але з часом прийшло розуміння, що це було правильне рішення. Завдяки наполегливій праці Лариса Миколаївна довела, що і тут вона має і успіхи, і авторитет в колективі, і підтримку серед членів УТОГ. Спочатку працювала виконувачкою обов’язків голови, а наступного, 2003 року на обласній звітно-виборчій конференції була офіційно обрана на цю посаду.

Виконання статутних завдань завжди було і є для Лариси Миколаївни на першому місці. У цій важливій роботі вона успішно співпрацює з місцевими органами влади, спонсорами та різними організаціями, разом з ними розв'язує актуальні проблеми, з якими стикаються члени УТОГ.

Свідченням успішності її роботи є дві перемоги у конкурсах «Кращий голова року» за підсумками 2007 і 2012 років, а також численні нагороди. За багаторічну плідну роботу у сфері соціальної, організаційно-масової та культмасової діяльності Товариства, соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю зі слуху Лариса Миколаївна має високі державні і відомчі відзнаки: звання «Заслужений працівник соціальної сфери України», високу нагороду Товариства – звання «Відмінник УТОГ» і відомчу відзнаку «За заслуги», Почесну грамоту і Подяку Міністерства соціальної політики України, інші  нагороди від УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину