ID УТОГ

VІ пленум ЦП УТОГ відбувся онлайн

Діяльність УТОГ

Як відомо, через тривалий карантин навесні цього року довелося відмінити проведення VI пленуму ЦП УТОГ. Проте восени ситуація не поліпшилася, а ще більше загострилася. У зв’язку з цим керівництвом ЦП УТОГ було прийнято рішення провести роботу пленуму в онлайн-форматі.

Вперше учасникам пленуму ЦП УТОГ довелося працювати з використанням комп’ютерних технологій. Всього на зв’язку через програму ZOOM було 70 осіб, з них 28 членів ЦП УТОГ і 3 члени ЦРК УТОГ, а також запрошені керівники обласних організацій та підприємств Товариства. Зокрема, у залі Культурного центру УТОГ зібралися кияни — 10 членів ЦП, а також працівники виконавчого апарату ЦП УТОГ і керівники структурних підрозділів Товариства Києва і області. Всі інші учасники з 21 області України були з ними на онлайн-зв’язку.

Пленум відкрила голова УТОГ І.І. Чепчина, яка побажала всім зосередженої і плідної роботи у незвичному форматі. На початку пленуму всі вшанували хвилиною мовчання пам'ять Почесних членів УТОГ, працівників нашого Товариства, які пішли з життя у період між пленумами: Колосова В.І., Кураченкову В.В., Василенка А.О., Музичука М.Т.

На розгляд VI пленуму президія ЦП УТОГ затвердила наступний порядок денний:

  1. Про результати роботи Українського товариства глухих за 2019 рік. Доповідачі — Т.О. Кривко, В.В. Шевчук, С.В. Котельянець.
  2. Про результати перевірки Центральною ревізійною комісією УТОГ діяльності президії ЦП УТОГ та виконавчого апарату ЦП УТОГ у 2019 році. Доповідач — С.В. Вергелес.
  3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Українського товариства глухих за 2019 рік. Доповідач — О.Ю. Бутенко.
  4. Про затвердження бюджету Українського товариства глухих на 2020 рік. Доповідач — О.Ю. Бутенко.
  5. Про роботу президії Центрального правління УТОГ за звітний період. Доповідач — С.І. Віскушенко.
  6. Про обрання членів президії ЦП УТОГ на період до наступного пленуму ЦП УТОГ. Доповідач — І.І. Чепчина
  7. Про обрання заступників голови ЦП УТОГ на період до наступного пленуму ЦП УТОГ. Доповідач — І.І. Чепчина.
  8. Різне.

Завдяки тому, що всі матеріали — виступи, презентації заступників голови та проєкти постанов — були завчасно вислані для ознайомлення всім членам пленуму, їх розгляд і обговорення не зайняв багато часу. У ході обговорення першого питання порядку денного за інформаціями першого заступника ЦП УТОГ та заступників голови ЦП УТОГ виступив Почесний член УТОГ М.М. Левицький, який позитивно оцінив роботу всіх працівників Товариства в таких складних умовах.

З другого питання порядку денного “Про результати перевірки Центральною ревізійною комісією УТОГ діяльності президії ЦП УТОГ та виконавчого апарату ЦП УТОГ у 2019 році” пленум заслухав виступ через засоби відеозв’язку голови Центральної ревізійної комісії УТОГ С.В. Вергелес. Акт ЦРК УТОГ також був надісланий всім членам пленуму завчасно.

Далі пленум перейшов до наступних питань порядку денного: з доповіддю про виконання бюджету УТОГ за 2019 рік та про затвердження бюджету Товариства на 2020 рік виступила головний бухгалтер виконавчого апарату ЦП УТОГ О.Ю. Бутенко.

Секретар президії ЦП УТОГ С.І. Віскушенко доповідала про її роботу за минулий рік. За пропозицією голови УТОГ пленум проголосував за продовження повноважень всіх членів президії ЦП УТОГ і заступників голови Товариства, крім В.Ф. Цимбалюка, який вже не працює в УТОГ.

З розглянутих на пленумі питань були прийняті відповідні постанови.

За вже усталеною традицією І.І. Чепчина оголосила про підсумки конкурсів на звання кращого голови облорганізації УТОГ і кращого директора підприємства УТОГ за минулий рік.

Кращим головою обласної організації УТОГ за 2019 рік визнана Ірина В’ячеславівна ТРОЯН, яка очолює роботу обласного осередку Товариства на Дніпропетровщині.

Кращим директором за підсумками роботи минулого року оголошено керівника ПОГ «Кропивницьке УВП УТОГ» Геннадій Григорович КОЛОДЬКО.

На завершення пленуму були розглянуті окремі важливі питання діяльності Товариства, з яких доповідали працівники відділу економіки ВА ЦП УТОГ А.Й. Рінгіс та С.А. Першина. Зокрема, пленум прийняв рішення стосовно термінів сплати сум недоїмки з відрахувань до бюджету УТОГ за 2016–2019 роки.

Власна інформація

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину