ID УТОГ

Відбулася президія правління Івано-Франківської обласної організації УТОГ

Діяльність УТОГ

14 липня 2020 року відбулося чергове засідання президії Івано-Франківської обласної організації УТОГ, на котрому розглядались питання діяльності Коломийської територіальної організації УТОГ, виконання обласною організацією та ТО УТОГ завдань з отримання власних доходів, проведення заходів до Міжнародного дня жестової мови та Міжнародного дня глухих та інші.

Голова Коломийської ТО УТОГ С.М. Наливайчук доповіла президії про роботу ТО з початку року в умовах карантинних заходів. Попри карантин, Основні показники виконані, крім проведення звітно-виборчих зборів в ПО УТОГ, адже через протиепідемічні обмеження не дозволяється зібрання більше 10 осіб. Вона відмітила, що є деякі труднощі з заповненням ID-карток, особливо в сільській місцевості та старшими людьми.

Головний бухгалтер обласної організації УТОГ С.П. Баланда доповіла про фінансовий стан та труднощі з виконання плану щодо отримання власних доходів через несплату вчасно орендної плати орендарями.

В.о. голови Івано-Франківської обласної організації УТОГ Д.О.Шенеленко розповів, які заходи плануються обласною організацією до Міжнародного дня жестової мови та Міжнародного дня глухих. Президія проходила з дотриманням всіх карантинних вимог – масок, дистанції.

Після засідання президії з усіма працівниками був проведений інструктаж з Правил етичного спілкування працівників з особами з порушеннями слуху, а також з особливостей роботи в ID УТОГ.

Також відбулась атестація Лілії Томич, яка проходила стажування на посаду голови Івано-Франківської ТО УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину