ID УТОГ

Відбулася звітно-виборча конференція Лисичанської ТО УТОГ

Діяльність УТОГ

12 липня 2020 року в приміщенні Лисичанської ТО УТОГ, яка зараз входить до складу Харківської обласної організації УТОГ, відбулася звітно-виборча конференція. На конференції були присутні делегати від Лисичанської і Севєродонецької первинних організацій УТОГ в кількості 40 осіб.

Зі звітною доповіддю виступила чинна голова ТО УТОГ Н.Г. Полстяна. Члени УТОГ висловили їй довіру і одноголосно обрали її головою Лисичанської ТО УТОГ на новий термін. Наталія Григорівна обирається на цю посаду вже третій раз поспіль. Члени УТОГ висловили подяку Н.Г. Полстяній за її роботу і чуйне ставлення до глухих.

Також було обрано новий склад правління Лисичанської ТО УТОГ у складі: Волошина Н.В., Поліщук С.І., Агафонова Р.А., Бахтін О.Ю., Рибкіна І.І., Верешко В.В., а також обрані делегати на Харківську обласну звітно-виборчу конференцію УТОГ.

Після закінчення конференції було організовано чаювання, де члени УТОГ мали змогу поспілкуватися, отримати відповіді на запитання, які їх цікавлять.

Бажаємо Наталії Григорівні та обраному правлінню ТО УТОГ успіхів у роботі й у вирішенні соціально-побутових та інших питань членів УТОГ.

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину