ID УТОГ

Відбулися знакові події у Київському фаховому коледжі прикладних наук

Діяльність УТОГ

Червень приніс студентам і викладачам Київського фахового коледжу прикладних наук довгоочікувану і найважливішу подію навчального року – захист  дипломних проєктів студентів 4 курсу. Незважаючи на складні умови навчання в умовах пандемії, студенти змогли задіяти всі свої ресурси, допомогу й підтримку викладачів і перекладачів-дактилологів Коледжу та презентували на захисті професійні дипломні проєкти, а що найголовніше – показали реальні вироби, які вони виготовили власноруч у майстернях Коледжу. Випускники-швейники представили комісії чудові вироби костюмно-пальтового асортименту на підкладці, а випускники освітньої програми "Аксесуари" продемонстрували  високоякісні шкіргалантерейні вироби. 

З метою прозорого і незалежного оцінювання практичних умінь випускників Коледжу державні екзаменаційні комісії традиційно очолили представники провідних підприємств легкої промисловості та фешн-бізнесу України. Члени комісій відзначили високий рівень підготовки і потужний професійний потенціал випускників, цікавий дизайн і якість виготовлених виробів.

Ще однією важливою подією навчального року 2020-2021 став захист дипломного проєкту першої слабкочуючої випускниці з відділення дизайну Олени Бєлкіної, яка навчалася за освітньо-професійною програмою "Комп'ютерний дизайн виробів легкої промисловості". На захисті випускниця презентувала професійне портфоліо зі своїми роботами та розроблену колекцію одягу для спорту. Оцінка «відмінно», схвальні відгуки членів Державної екзаменаційної комісії – ось такі результати наполегливої роботи випускниці та її наставників.

Прекрасним завершенням тижня захистів стала урочиста церемонія вручення дипломів молодших спеціалістів. В актовій залі Коледжу, у присутності друзів, родичів і викладачів Коледжу пройшов цей святковий захід. Дипломи  випускникам вручали директорка Коледжу Ганна Щуцька разом із представниками УТОГ: Сергієм Котельянцем – заступником голови з питань управління майном ЦП УТОГ і Тамарою Котовою -  в.о. голови Київської організації УТОГ. Теплі вітальні слова, побажання професійної реалізації та успіху в житті гучно лунали в цей день для випускників  Коледжу.

На період захистів дипломних проєктів і випускних випала ще одна важлива подія – початок вступної кампанії 2021. Вже перші дні вступної кампанії показали, що Коледж впевнено тримає свій курс на забезпечення широкого доступу всіх громадян до якісної освіти. Цьогоріч абітурієнти з порушеннями слуху активно подають заяви не тільки на відділення технологій, але й обирають освітньо-професійні програми "Облік і оподаткування"та "Дизайн". Наголошуємо, що завдяки співпраці з УТОГ, вступ до Коледжу здійснюється без ЗНО, за результатами вступних випробувань у Коледжі.

Підсумком цієї низки знакових подій стало те, що випускники спеціальностей 022 «Дизайн» та 182 «Технології легкої промисловості» згідно з останніми змінами в стандартах вищої освіти отримали змогу вступити в Коледж для здобуття  вищої освіти за першим (бакалаврським) ступенем одразу на 3 курс. Наразі молодші спеціалісти Коледжу вже стали студентами бакалаврату денної та заочної форм навчання за освітньою програмою "Технології фешн-бізнесу". Всього за 2 роки вони отримають вищу освіту в стінах рідного закладу та дипломи бакалаврів європейського зразка українською та англійською мовами, де вже буде зазначено нову назву Коледжу – Київський  фаховий коледж прикладних наук.

Коледж виконав головне призначення  – дав випускникам путівку в доросле професійне життя, ґрунтовні знання, якісну практичну підготовку, цікавий і різноформатний досвід. Двері Коледжу завжди будуть відчинені для випускників, а рідна alma mater щиро привітає й підтримає. Нині ж настає час для нових зустрічей. Спільнота Коледжу радо запрошує абітурієнтів стати частиною згуртованої команди, щоб разом опановувати нове, відкривати невідоме і досягати вершин.

Чекаємо на Вас, шановні вступники!

Більше інформації про Київський фаховий коледж прикладних наук за посиланням: http://kklp.kiev.ua/

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину