ID УТОГ

ВІТАЄМО!

Діяльність УТОГ

Вельмишановна Людмило Іванівно!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначної події - 55 річчя стажу роботи в Українському товаристві глухих !

Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю та вагомий внесок у реалізацію державної політики щодо соціального захисту осіб з інвалідністю зі слуху на території Чернівецької області.

За час роботи в Товаристві Ви проявили себе енергійною, ініціативною особистістю і протягом усієї своєї трудової діяльності відзначалися постійним творчим пошуком, цілеспрямованістю, яскравими діловими якостями, що сприяло досягненню вагомих успіхів у проведенні організаційної, культурно-масової та реабілітаційної роботи серед нечуючих членів УТОГ в підпорядкованих Вам колективах.

Як талановитий, ініціативний керівник Ви постійно перебуваєте у творчому пошуку нових форм праці, своєчасно налагоджуєте тісні контакти з місцевими органами влади та іншими організаціями, що дозволяє позитивно вирішувати питання, спрямовані на соціальний захист осіб з інвалідністю зі слуху.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у створення культурних, духовних цінностей, значні досягнення у забезпеченні соціально-культурної, творчої та громадської  діяльності  та заслуги перед Українським товариством глухих Вам присвоєно звання «Заслужений працівник культури України».

Міцного Вам здоров'я, благополуччя, добра, нових трудових звершень та подальших успіхів в нелегкій, але дуже потрібній праці. Низький уклін Вам!

З повагою голова УТОГ Ірина Чепчина

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину