ID УТОГ

Вітаємо Черкаську обласну організацію УТОГ з 70-річним ювілеєм!

Діяльність УТОГ
Голові Черкаської обласної організації УТОГ Ользі ПЕТРОВІЙ
Всім членам Черкаської обласної організації УТОГ. Шановна Ольго Леонідівно! Шановні члени Черкаської обласної організації УТОГ! Шлемо вам усім сердечні привітання зі знаменною датою — 70-річчям з дня створення осередку глухих на Черкащині! 
Першою головинею обласної організації УТОГ була обрана Марія ГАНЧИЦЬКА. Великий внесок у розбудову і становлення організації зробили також такі відомі особистості, як Петро КВИТНИЦКИЙ, Георгій ПИРОГОВ, Сергій БОЙЧУК, Григорій КУЗУБ та інші ветерани.
Започатковані ними традиції і славні справи продовжили Людмила МИХАЛЬЧЕНКО, Ольга КАРАПАСЬ, Ольга ПЕТРОВА.
Завдяки ї сумлінній праці Черкаська обласна організація відома здобутками в організаційно-масовій, реабілітаційній та культурно-масовій роботі, постійною увагою і турботою про глухих членів УТОГ.
Попри всі негаразди й труднощі сьогодення, продовжують успішно виконувати свої статутні завдання структурні підрозділи нашого Товариства на Черкащині, наполегливо працюють у підпорядкованих їм територіальних організаціях в.о.голови Черкаської ТО УТОГ Людмила МИХАЛЬЧЕНКО і головиня Уманської ТО УТОГ Віра ЛЕВЧЕНКО.
Підтримують славні традиції нашого Товариства ветерани на чолі з головинею Черкаської обласної ради ветеранів УТОГ Ольгою ПЛІЧКО, беруть активну участь у наданні допомоги глухим людям ветеран УТОГ Надія ЛОЗОВА, активісти Анатолій ОЛОВНІКОВ та Любов ЧОРНЕНКО.
З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Черкаська обласна організація УТОГ стала надійною опорою не лише для глухих мешканців міста та області, а й для багатьох глухих переселенців з інших регіонів України, які покинули свої домівки, рятуючись від пекла війни, а також надає гуманітарну підтримку постраждалим від воєнних дій регіонам.
Сьогодні у Черкаській обласній організації УТОГ продовжують працювати на нашу спільну перемогу, наближаючи її невтомною щоденною роботою і стійкістю у подоланні труднощів.
Тож прийміть з нагоди славного 70-річного ювілею вашої організації наші сердечні побажання нових успіхів у праці й творчості, здоров’я і міцності духу, сил і оптимізму, а найголовніше — переможного миру!
З повагою голова Центрального правління ГО «УТОГ» Ірина Чепчина

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину