ID УТОГ

Вітаємо Київський фаховий коледж прикладних наук з професійним святом!

Діяльність УТОГ

Директорці Київського фахового коледжу прикладних наук Ганні ЩУЦЬКІЙ
Педагогічному колективу, перекладачам жестової мови, педагогам-ветеранам
і студентам Київського фахового коледжу прикладних наук

Вельмишановна Ганно Володимирівно!
Шановні педагоги, перекладачі, ветерани та студенти
Київського фахового коледжу прикладних наук!

Уже тридцять років у нас в країні існує чудова традиція щорічно у другу неділю червня відзначати День працівників легкої промисловості.

Ось і цього року ми маємо за честь привітати всіх причетних до благородної справи підготовки кадрів для підприємств і організацій легкої промисловості з професійним святом.

Ваш унікальний заклад освіти — Київський фаховий коледж прикладних наук — вже понад 100 років виконує свою надзвичайно важливу місію з підготовки фахівців для однієї з найбільш масових і соціально значущих галузей промисловості України. Особливо велике значення має праця представників галузей легкої промисловості у роки воєнного лихоліття, коли необхідно забезпечити потреби не лише цивільного населення, а й захисників рідної держави, які хоробро борються за її свободу і незалежність.

Особливо хочемо підкреслити, що Київський фаховий коледж прикладних наук вже близько 70 років відомий далеко за межами нашої країни особливими традиціями у наданні якісної і ґрунтовної фахової освіти для осіб з порушеннями слуху й у підготовці кадрів для підприємств УТОГ швейної галузі. Гостинно відчиняючи двері для студентів з особливими потребами, у Київському фаховому коледжу прикладних наук майстерно передають молодому поколінню глухих людей цінні знання та практичний досвід роботи, створюючи особливу атмосферу доброзичливості й толерантності, дбаючи про повноцінну безперешкодну комунікацію між всіма учасниками навчального процесу, забезпечуючи вивчення і популяризацію рідної для глухих студентів української жестової мови.

Низький уклін вам за це, дорогі друзі! З нагоди Дня працівників легкої промисловості прийміть наші сердечні привітання і щирі побажання подальших успіхів у вашій такій важливій для нашого суспільства праці, стійкого і мужнього подолання всіх негараздів воєнного часу, оптимізму та віри у нашу спільну перемогу й мирного неба над головою!

Слава Україні! Героям слава!

Від імені президії ЦП ГО «УТОГ»
і всіх членів нашого Товариства,
з повагою голова Центрального правління УТОГ
Ірина ЧЕПЧИНА

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину