ID УТОГ

Вітаємо велокозака Миколу з ювілеєм!

Діяльність УТОГ

У Книзі рекордів Українського товариства глухих у номінації «Досягнення» є прізвище ексголови Хмельницької обласної організації УТОГ Миколи Степановича АДАМЧУКА, який відзначає сьогодні ювілейний день народження.

Якщо бути точним, то рекордів у велокозака Миколи, як він себе жартівливо називає, не один, а чотири і про кожен з них він написав і видав окрему книжку. В основі кожної такої розповіді — унікальні веломандрівки Україною і далеко за її межами. Бере початок це захоплення з дитинства, коли полюбляв мандрувати велосипедом від порогу батьківської хати на Хмельниччині. У своїх вже дорослих подорожах, які відзначені у Книзі рекордів УТОГ, Микола Степанович вів щоденники й дорожні записи, сповнені любов’ю і гордістю за свою країну, її культуру, мову та історію, а також звернувся зі словами вдячності до тих людей, зокрема працівників нашого Товариства, з якими пощастило зустрітися у своїх подорожах.

Проте ці захопливі мандрівки відбувалися з 2005 року у вільний від роботи час, а в трудовій біографії Миколи Степановича теж чимало важливих здобутків. Закінчивши у 1972 році Кам’янець-Подільську школу-інтернат для слабкочуючих дітей і отримавши у 1976 році професійну освіту в Київському технікумі легкої промисловості, М.С. Адамчук став працювати слюсарем-ремонтником швейних машин на Кам’янець-Подільському УВП УТОГ і дійшов до посади інженера-механіка. Після двох десятків років успішної роботи на виробництві та активної громадської діяльності, у 1995 році його обрали головою Хмельницької обласної організації УТОГ.

Під його керівництвом в обласній організації здійснювався великий обсяг організаційно-масової, культмасової, інформаційної та просвітницької роботи серед глухих Хмельниччини. Не забував Микола Степанович і про рідне підприємство, з яким підтримував тісні зв’язки, дбаючи про працевлаштування членів УТОГ.

Серед його нагород за сумлінну працю – звання «Відмінник УТОГ» і почесні грамоти ЦП УТОГ.

У березні 2023 року Микола Степанович звільнився з посади голови обласної організації та перебуває зараз на заслуженому відпочинку.

Шановний Миколо Степановичу!
З нагоди ювілейної дати зичимо Вам щедрих подарунків долі, міцного козацького здоров’я, родинного тепла і добробуту! 
Нехай на Ваших життєвих дорогах зустрічаються лише хороші люди, а зло обходить стороною!
Нехай всі Ваші наступні дні народження відзначатимуться під мирним небом і щоб збулася наша головна мрія – щасливе майбуття у вільній країні! З повагою 
президія Центрального правління Українського товариства глухих, Рада голів обласних організацій УТОГ, президія правління і колектив Хмельницької обласної організації УТОГ, керівництво і колектив Кам’янець-Подільського УВП УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину