ID УТОГ

Вітаємо з ювілеєм та високою нагородою!

Діяльність УТОГ

У сьогоднішній унікальний день, який випадає лише раз на чотири роки, 29 лютого, відзначає ювілейну дату директорка Херсонського УВП УТОГ Олександра Михайлівна ЩЕРБИНА

Народилася Олександра Михайлівна на Івано-Франківщині, у мальовничому місті Городенка Коломийського району. В ранньому дитинстві через захворювання на кір частково втратила слух, але навчалася у масовій школі. Після її закінчення, у 1982 році вступила до технічного училища у Івано-Франківську, де здобула професію швачки і працювала за фахом на швейній фабриці у Коломиї. У 1983 році стала студенткою механічного факультету Київського технологічного інституту легкої промисловості, по закінченні якого у 1989 році отримала диплом інженера-механіка швейного обладнання. За направленням ЦП УТОГ Олександра Михайлівна почала працювати на Херсонському УВП УТОГ контролером швейних виробів, надалі була майстром розкрійного цеху, технологом, майстром швейного цеху, заступником директора з УВР. З 1 жовтня 2021 року була призначена виконувачкою обов’язків директора Херсонського УВП УТОГ, а з грудня цього ж року працює на посаді директорки.

Після початку повномасштабної агресії росії та окупації Херсона російськими військами Олександрі Михайлівні виїхала до рідної Городенки, де вона з родиною знаходилася весь час, поки Херсон перебував під окупацією. Проте вона турбувалася про збереження майна підприємства, постійно підтримувала зв’язки з працівниками підприємства та мешканцями гуртожитку у Херсоні, які залишилися під окупацією. Після звільнення міста Олександра Михайлівна кілька разів відвідувала Херсонське УВП і гуртожиток, де разом зі своїм чоловіком і глухими мешканцями гуртожитку ремонтувала пошкоджене нерухоме майно підприємства. У травні-червні 2023 року вона остаточно повернулася до Херсона, а з 6 листопада того ж року відновилася на посаді керівниці підприємства і продовжує його господарську діяльність з надання нерухомого майна в оренду і послуг з проживання у гуртожитку УТОГ.

Завдяки її активній роботі нерухоме майно УТОГ, яке було передане Херсонському УВП УТОГ, майже не пошкоджене бойовими діями, не втрачене і не вкрадене. Наразі директорка підприємства проводить звірку заборгованості з контрагентами, звільняє кімнати гуртожитку від мешканців-колаборантів, які виїхали до росії, і впорядковує фінанси підприємства. Очікується, що як тільки бойові дії будуть перенесені далі від міста, буде відновлено виробничу діяльність підприємства.

З урахуванням сумлінної багаторічної праці Олександри Михайлівни на Херсонському УВП УТОГ, її значного особистого внеску у його розвиток і зміцнення, у збереження майна підприємства у теперішній складний час війни і пережитої окупації, а також у зв’язку з 60-річчям від дня народження президія Центрального правління УТОГ 21 лютого 2024 року прийняла рішення нагородити ЩЕРБИНУ Олександру Михайлівну відомчою відзнакою УТОГ «За заслуги».

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину