ID УТОГ

Вітаємо Житомирську обласну організацію УТОГ зі славним 85-річним ювілеєм!

Діяльність УТОГ

 

Голові Житомирської обласної організації УТОГ Дем’янчуку В.С.
Всім членам Житомирської обласної організації УТОГ

Шановний Валерію Станіславовичу!

Шановні члени Житомирської обласної організації УТОГ!

 

Попри надзвичайно складну обстановку в країні, яка зараз відстоює свою свободу і незалежність у боротьбі з російським агресором, ми маємо пам’ятати своє славне минуле. Від імені президії Центрального правління УТОГ дозвольте передати вам усім найщиріші вітання з 85-річним ювілеєм Житомирської обласної організації УТОГ.

Ваша організація має насичену подіями багаторічну історію і вагомі здобутки, а її видатні особистості відомі далеко за межами свого уславленого Поліського краю! Ваша організація бере свій початок від 10 квітня 1937 року, коли було створено окружний відділ, оскільки до 22 вересня 1937 р. Житомир входив до складу Київської області. Основою вашої організації став осередок, започаткований ще у 1929 році випускниками Житомирської школи для глухонімих дітей. Головою на громадських засадах був призначений глухий активіст Андрій Іванович Римар.

Навіки вписані у сторінки нашої спільної біографії імена тих, хто стояв біля джерел створення та подальшої діяльності згуртованої організації глухих на Житомирщині й міцної виробничої бази УТОГ у вашому славному місті: Ш.М. Балясний, І. Царюк, І. Ш. Лейзерович, О.Д. Тверська, О.В. Юревич, Г.П. Люльченко, В.Г. Евіна та багатьох інших ветеранів Товариства.

Сьогодні Житомирська обласна організація УТОГ і її осередки в інших населених пунктах області  мають міцну організаційну структуру і значні здобутки в організаційно-масовій, реабілітаційній та культурно-масовій роботі.  

Відоме своїми трудовими досягненнями Житомирське УВП УТОГ, яке попри всі негаразди воєнного часу продовжує свою важливу місію під керівництвом О.П. Єфимовича.

Славиться натхненою творчою працею і колектив Житомирського БК УТОГ, який залучає до активної реалізації яскравих здібностей і талантів своїх глухих земляків, зокрема завдяки активній участі у роботі серед ветеранів та у художній самодіяльності. Талановиті житомирські артисти добре відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами – у Молдові, Польщі та інших країнах.

У нинішніх надзвичайно складних обставинах, коли підступний ворог вдерся на нашу землю, міцно тримає кермо у своїх досвідчених руках голова обласної організації УТОГ Валерій Станіславович Дем’янчук, продовжують згуртовано працювати осередки УТОГ на Житомирщині, підтримують славні традиції нашого Товариства ветерани, надається допомога членам УТОГ, які цього потребують.  

Тож прийміть з нагоди видатної події — 85-річного ювілею вашої організації — сердечні привітання і побажання миру, витривалості й стійкості, нових успіхів у праці й творчості, злагоди у ваших родинах і колективах, міцності духу, оптимізму й наснаги!

З повагою голова УТОГ
І.І. Чепчина

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину