ID УТОГ

Волонтерство в МДЦ «Артек» – це драйв!

Діяльність УТОГ

Організація дозвілля 183 дітей з порушеннями слуху, які на сьогодні  оздоровлюються в Міжнародному дитячому центрі «Артек» під час IV тематичної зміни «Артек – місто рівних можливостей» — це відповідальність не тільки працівників та педагогів МДЦ «Артек», а й дорослих представників спільноти глухих, які за запрошенням ВГОІ «Українське товариство глухих», на волонтерських засадах проводили різноманітні заходи жестовою мовою – рідною мовою глухих дітей.

Першими ластівками, 3 червня, були представники Спортивної федерації глухих України (СФГУ) –  Андрій Панкратов та Тетяна Лаврик, які організували для дітей ще малознайому серед українців гру – боччу.

7 червня в МДЦ «Артеку» проводила захід  Надія Бадюл, голова Всеукраїнської молодіжної ради УТОГ, яка є ідейником відомої квест-гри «Deaf-ключ». Нею для 40 дітей було організовано «Веселі старти».

8 червня табір відвідали Олексій Нашивочніков – нечуючий  архітектор, голова Київської спілки нечуючих художників «Натхнення», співорганізатор Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка, та Анатолій Куралов -  глухий директор студії «QD».

Пан Олексій провів майстер клас з макетування «Місто мрій».

А. Куралов провів захопливу лекцію «ІТ – вчора, сьогодні, завтра!»

10 червня в МДЦ «Артек» було проведено гру в настільний теніс представниками СФГУ на чолі з Тетяною Кривошеєвою.

А також була проведена цікава лекція Володимиром Божко – відомим глухим мандрівником і директором туристичної фірми  «Bova deaf travels»

11 червня Наталія Ткач, начальник відділу ВА ЦП ВГОІ «Українське товариство глухих», провела лекцію в ігровій формі «УТОГ – наш причал».

Всі волонтери відзначають, що працювати з дітьми хоч не просто, але надзвичайно цікаво, бо вони відкриті до всього нового.

Далі буде!

 

Підготувала інформацію Т. Корнієнко
Фотографії з особистих архівів волонтерів

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину