ID УТОГ

Вона була щира, добра і людяна…

Діяльність УТОГ

21 травня після тяжкої тривалої хвороби пішла з життя перекладачка жестової мови вищої категорії КУРАШЕВА Антоніна Петрівна.

Цього року 5 жовтня вона мала відзначати своє 75-річчя… Не судилося…

У нашому Товаристві Антоніна Петрівна попрацювала 53 роки, розпочавши трудовий шлях на Київському УВП № 2 УТОГ після закінчення школи і курсів перекладачів жестової мови. Такий вибір професії не був випадковим, адже вона народилася і виросла в родині глухих. 

У 1966 році молода перекладачка перейшла на роботу до Будинку відпочинку «Сосновий бір» УТОГ, з 1969 до 1984 року працювала у Республіканському театрі міміки та жесту «Райдуга», а потім прийшла до апарату ЦП УТОГ, де 28 років була надійним помічником глухих керівників нашого Товариства. Останні п’ять років свого трудового шляху вона працювала перекладачкою в Культурному центрі УТОГ.

У роботі до неї ніколи не було зауважень: її завжди відрізняв грамотний, висококваліфікований переклад. А ще дуже важливо, що Антоніні Петрівні були притаманні високі моральні якості: щирість, людяність, доброта, сумлінне ставлення до своїх обов’язків і повага до людей – першою чергою до тих, хто потребував її допомоги і підтримки. А ще люди, хто тривалий час  працювали з нею, згадують такі її чудові риси як безвідмовність, незлобивість, неконфліктність, готовність завжди прийти на допомогу…

За свою сумлінну працю Антоніна Петрівна мала високі державні нагороди і нагороди УТОГ, але найбільшою нагородою є і залишиться вдячна людська пам'ять, на яку вона, безумовно,  заслуговує як ніхто інший.

Прощавайте, Антоніно Петрівно. Нехай ніщо не потривожить Ваш вічний спокій.

Президія ЦП УТОГ, Всеукраїнська рада перекладачів жестової мови УТОГ,
колектив виконавчого апарату ЦП УТОГ, колективи Культурного центру УТОГ,
Театру міміки і жесту «Райдуга», НВЦ УТОГ, КДВП «Контакт» УТОГ

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину