ID УТОГ

Ювіляру – висока нагорода УТОГ!

Діяльність УТОГ

Сьогодні ми вшановуємо директора Чернівецького учбово-виробничого підприємства УТОГ Петра Степановича ФУРЧАКА, який відзначає свій 55-річний ювілей.

Петро Степанович очолив колектив Чернівецького учбово-виробничого підприємства УТОГ 21 рік тому й упевнено спрямовує його діяльність на примноження багаторічних традицій якісної та сумлінної праці, пошук нових шляхів для успішної реалізації поставлених перед ним виробничих завдань і надійного соціального захисту працівників – осіб з інвалідністю зі слуху.

До приходу на УВП УТОГ Петро Степанович пройшов серйозну життєву школу. Після отримання середньої освіти у навчальному закладі в рідному селі на Тернопільщині він вступив до Чернівецького державного університету імені Ю. Федьковича, рік відслужив в армії і у 1994 році успішно закінчив навчання в університеті, отримавши кваліфікацію спеціаліста – інженера-оптика-дослідника. Після закінчення університету працював на керівних посадах на різних приватних підприємствах.

Набутий досвід і знання дозволяють Петру Степановичу, попри всі проблеми, які виникають через економічну і фінансову нестабільність в державі та складну ситуацію через збройну агресію рф проти України, впевнено керувати підприємством УТОГ, яке виготовляє різнопрофільну продукцію. Прийшовши на УВП, Петро Степанович багато зробив для розширення виробничих можливостей підприємства і його технічного переоснащення, для пошуку замовлень як серед українських, так і серед іноземних споживачів.

Директор приділяє багато уваги не лише питанням якісного і вчасного виконання завдань, а також соціальним питанням, поліпшенню умов праці й побуту на підприємстві та в гуртожитку УВП, забезпеченню працівників підприємства житлом.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну на підприємстві виникли виробничі та кадрові проблеми, які вдається долати ціною значних зусиль. Але попри всі ці труднощі, Чернівецьке УВП УТОГ працює і продовжує виконувати поставлені перед ним завдання.

Не зважаючи на велике завантаження робочими справами, Петро Степанович приділяє також значну увагу громадській діяльності – він є членом президії правління Чернівецької обласної організації УТОГ і бере активну участь у її роботі.

Багаторічна трудова і громадська діяльність Петра Степановича відзначена численними відомчими нагородами, Подякою Міністра праці та соціальної політики України, а з нагоди 55-річного ювілею його нагороджено високою відомчою відзнакою УТОГ «За заслуги».

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину