ID УТОГ

З 55-річним ювілеєм Тернопільської обласної організації УТОГ

Діяльність УТОГ

Головині Тернопільської обласної організації Надії КОЦОВСЬКІЙ. Всім членам Тернопільської обласної організації УТОГ
Вельмишановна Надіє Дмитрівно! Шановні члени Тернопільської обласної організації УТОГ!
Шлемо вам усім сердечні привітання з нагоди славного ювілею — 55-річчя з дня офіційного створення окремої організації глухих на Тернопільщині! Саме в цей день, 12 грудня 1968 року, рішенням президії Центрального правління УТОГ Хмельницький міжобласний відділ був поділений на Хмельницький та Тернопільський обласні відділи УТОГ.
Головою створеного Тернопільського облвідділу УТОГ був обраний Микола Коннов. Пізніше на цій посаді працювали незабутні яскраві глухі особистості — Галина Губанова та Євген Скульський. Всі вони зробили значний внесок у діяльність організації, дбаючи про надання всебічної допомоги членам УТОГ, про розвиток оргмасової, культмасової, реабілітаційної та спортивної роботи серед осіб з порушеннями слуху на Тернопільщині.
З 2007 року організацію очолює Надія Коцовська, яка завдяки своїй невтомній праці користується повагою і авторитетом не лише на Тернопільщині, а й далеко за її межами. На сьогодні її активними помічниками в нелегкій роботі є Ганна Галюлько, Марія Петруник, Ілона Кава, Ірина Скринник, Анна Мостова, Світлана Кузь, Сергій Василюк, Ірина Васильківська та інші. Усі вони разом продовжують працювати на нашу спільну перемогу. Радує своїми інноваціями та здобутками талановита творча молодь, підтримують славні традиції нашого Товариства ветерани.
Сьогодні Тернопільська обласна організація УТОГ і її осередки в населених пунктах області продовжують працювати у нинішніх складних умовах і з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну стали надійною підтримкою не лише для глухих мешканців Тернополя та області, а й для глухих переселенців з інших регіонів України, які покинули свої домівки, рятуючись від пекла війни.
Тож прийміть з нагоди славного 55-річного ювілею вашої організації наші сердечні побажання миру та злагоди, нових успіхів у праці й творчості, здоров’я і міцності духу, сил і оптимізму!
З повагою голова Центрального правління УТОГ Ірина Чепчина

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину