ID УТОГ

З 80-річним ювілеєм Черкаського УВП УТОГ

Діяльність УТОГ
Сьогодні, у перший день квітня ваше підприємство відзначає чудову подію: рівно 80 років минуло з того дня, як у 1944 році Київським обласним відділом УТОГ на базі професійно-технічної школи для глухих у Черкасах було відкрито навчально-виробничий комбінат, де глухі могли і здобути професію, і працювати. Відбулася ця подія завдяки ентузіазму і невтомності  першого директора підприємства Еразма Чижевського, який ще в 1937 році організував Черкаську професіонально-технічну школу столярного профілю для глухих, на базі якої і було створено підприємство. 
Низький уклін його ветеранам, який зробили великий внесок у його розбудову і розвиток! За всі роки свого існування Черкаське УВП УТОГ стало не лише надійним місцем роботи, а й справжнім рідним домом для багатьох поколінь працівників з порушеннями слуху. Тут вони мали соціальний захист і підтримку в трудовому колективі, реалізовували свій трудовий та особистісний потенціал, а також отримували допомогу у розв’язанні багатьох важливих питань. Ці славні традиції продовжуються і далі завдяки сумлінній праці нинішніх працівників підприємства.
Зараз, коли наша країна героїчно протистоїть жорстокому і свавільному  вторгненню підступного ворога, колектив Черкаського УВП УТОГ виконує далі важливу місію і продовжує славні традиції старшого покоління своїх працівників. Його дружний колектив успішно виконує виробничі та соціальні завдання під вмілим керівництвом Ніни Миколаївни Задорожної. У час воєнного лихоліття вона зосереджує свою увагу не лише на спрямування діяльності працівників підприємства на організацію якісного та своєчасного виконання важливих виробничих планів і стабільне забезпечення підприємства замовленнями, а й на надання всебічної підтримки та соціального захисту, яких вкрай потребують особи з інвалідністю зі слуху. 
Дорогі працівники та ветерани Черкаського УВП УТОГ! 
Прийміть з нагоди славного 80-річного ювілею вашого підприємства сердечні вітання і щирі дружні побажання здоров’я і міцності духу, впевненості у своїх силах і у завтрашньому дні, наснаги та сил для стабільної роботи, нових успіхів у праці, подальшого розвитку і процвітання під мирним небом!

Запропонувати новини

Маєте новину? Розповідайте!

надіслати новину